Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan babakeksz, ami...

Van olyan babakeksz, ami málik és nem törik, és eheti olyan baba, akinek nincs még foga?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kisfiam, és még nincs foga. Szeretnék kezébe adható ennivalót adni, mert nagyon érdeklődik, de eddig csak a kanalat rághatta, szegénykém. Van ilyen keksz? Esetleg recept alapján itthon elkészítve? De bolti is jó. Vagy bármi, amit "rághat" az ínyével és étel :)
2014. jún. 26. 10:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem a háztartási kekszre írtam, hanem hogy a babapiskóta neked nem oké. :)
2014. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
[link] én ilyet adtam kislányomnak.
2014. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 ElsiNiki ***** válasza:
Szia! Nem vagyok egy konyhatündér, de az jutott eszembe, hogy ha az almas keksz,amit sütöttél jo volt, csak kemeny, en tennék bele egy kis joghurtot, vagy kokusztejszint, rizstejszint, stb, hogy puhabba Tegye, es nem sutnem annyi ideig. Egyebkent ami nekünk Bejött az a banán zabpehellyel összekeverve es megsutve. Ha sokaig sütöd kemeny, de nem törik, ha nem sütöd tul, puha marad. Minden jót Nektek!
2014. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igaz,nem keksz,de abonett vagy kölesgolyó esetleg?Illetve még a rizsgolyó is omlik.Az én kislányomnak sem volt foga 10 hónapos koráig,megfelelően olvadó kekszet nem találtam,de az abonettet könnyen el tudta majszolni.
2014. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fosfovit, ez tej mentes. A hipp se rossz de abba már tej is van. Cukrosnak cukros mind a kettő. Babapiskotát én se adnék a fiamnak, tele van e-betűs akármivel, akkor már inkább kifli.
2014. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!