Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamit rosszul csinálok?

Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

A kislányom 10 hónapos sokat betegeskedett fél éves korától, most 1 hónapja hogy nem, amióta szedi az allergia gyógyszert. 1 hónap múlva lesz az allergia teszt így nem tudom, hogy allergiás-e vagy sem. Fél évesen 6800gr volt 3000 gr-al született. 2 hete 7800 gr volt az orvos szerint sovány. Azt eszi már 2 hónapja amit mi, nem hajlandó mást elfogadni pl: pörkölt, palacsinta, töltött káposzta stb nagyon jó étvágya van. Eléggé síros baba szerintem nagyon elkényeztettem, mert mindig hisztizik valami miatt. Önállóan szinte semmit sem csinál nem tud felülni, néha feláll, de nem mászik vagy kúszik.

Az étrend hatással van az idegi fejlődésre?

Későbbiekben lehet baj, hogy csak azt eszi amit mi? Allergiát okozhat?

Orvosok, védőnő nem tudja hogy táplálom.

Van egy kutyánk is így nem teszem le a földre, mert bent van a lakásban ugyanis panelba lakunk.



2014. jún. 26. 11:23
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy allergiás-e, mert 1 hónap múlva lesz a teszt. Sokat volt beteg, még kórházban is voltunk 2x. de akkor még csak szopott. Ilyenekkel, hogy légcső szűkület, és fulladás ezért kapta a gyógyszert, mert ez csak még gyanú.
2014. jún. 26. 12:13
 12/38 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy ehet bármit, csak nem ebben látom a fő problémát nálatok.

Nekem ez a mozgásfejlődés gázosabb. Arra nagyobb figyelmet kellene fordítani.

Doki nem mond semmit? Vagy a védőnő?

2014. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Mozgásfejlődésére? De! Azt, hogy lusta! A cm-el vannak elfoglalva, hogy rövid.
2014. jún. 26. 12:17
 14/38 anonim ***** válasza:
Miért hány centi? Mennyivel született?
2014. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
51 cm-el és most 67cm
2014. jún. 26. 12:22
 16/38 anonim ***** válasza:

A hozzátáplálást elrontottad. Nincs olyan, hogy egy gyerek, csak ezt vagy azt hajlandó elfogadni. Ha nem erőlteted, akkor valóban csak pörköltet és töltött káposztát fog enni. Az én lánykám nem akarta elfogadni sokáig a répát, de vártam és mindig próbáltam adni neki, és már megeszi. Ki kellett várni az idejét.

Azt érdekesnek tartom, hogy allergia gyógyszert szed a gyerek, de nem biztos az allergia? Hogy is van ez? Előbb tudni kéne, hogy mi a baj és utána gyógyszerezni.

10 hónaposan minimum kúszni kellene.

2014. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Légcső és problémák esetén sokszor kap a gyerek allergiagyógyszert, mert hiába nem allergiás, csökkenti az allergiás jellegű tüneteket, pl: nyálkahártya duzzanat. A vizsgálat előtt viszont abba kell hagynotok a szedését.

Én a mozgás és a hozzátáplálás terén sem értek veled egyet. Valahogy meg kell oldanod, hogy a babád tudjon kúszni, mászni. Jelölj ki egy szobát neki, ahová nem engeded be az állatokat, ahol nyugodtan le tudod tenni a földre.

Amiket eszik, azt neki még nagyon nem kéne.

2014. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nem konkrétan káposztára gondoltam meg pörire. Hanem sülthúsra enyhén füszerezve, vagy valami főzelék. Van nagyon sok étel amit ehet a babád és el tudod készítteni úgy hogy mindketten egyetek belőle.

Én a kutyának az ágyát , vizes és kajás edényét elrakom és nem tud belemászni.

Így le lessz maradva.

A káposzta egyébként is puffaszt ha jól tudom.

2014. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tuti kamu, ennyire ostoba egy nő se lehet. Panelben laktok de van kutya ÉS macska is, hát csak gratulálni tudok, nem tudom ennek mi értelme van. És mivel ugye ott vannak az állatok, nem rakod a gyerekedet a földre. Pffff. Az én gyerekem még gyógytornára is járt mert laza izomzattal született, de úgy behozta magát hogy napra pontosan 6 hósan kúszott, 8 hósan felállt, 10 hósan mászott.

A kaják meg...ne haragudj de nem vagy normális! 8 hónapos gyereknek még csak kóstolgatnia lenne szabad! Töltött káposzta, pörkölt még egy felnőtt gyomrát is megterhelheti, hát még egy gyerekét. Nehogy már egy 10 hós gyerek nem hajlandó mást elfogadni, na ne röhögtess. Hát nem valamit csinálsz rosszul hanem szinte mindent (ha igaz a kérdés).

2014. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
ez nem kamu kérdés. Tényleg így etetem és így csinálom. De szerintem ettől még nem vagyok hülye!
2014. jún. 26. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!