Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legfeljebb hány éves korig...

Legfeljebb hány éves korig vállalnátok babát?

Figyelt kérdés

Szerintetek hány éves korig optimális még szülni,úgy hogy ne legyen már túl "késő"?

A baba és a mama szemszögéből?

Köszönöm a válaszokat!


2014. jún. 26. 13:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, köszönöm a lepontozónak (az összes lepontozott nevében is), hogy így ismeretlenül értékeli az életünket. Gratulálok, és őszintén örülök azoknak, akiknek az élete alakulása és az egészsége megengedte, hogy fiatalabban szüljön. Nem szokott megérinteni a pontozgatás, egyszerűen csak érthetetlen számomra, mi a hasznos, vagy haszontalan egyesek életében mások számára.
2014. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Max 32, persze ha összejönne védekezés mellett max 34-35. Később biztosan nem mert egyátalán nem előnyös,és nem is egészséges se a gyerek se az anyuka szemszögéből.Mielőtt jönnek a lepontozások,persze vannak akiknek nem jön össze a gyerek csak későn,az más dolog úgy gondolom.
2014. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

25 éves koromig szerettem volna az elsőt mindenképp, 30 éves koromig a 2. ha esetleg terveznénk 3.at azt is 30 éves koromig.Ha esetleg becsúszna később max 32-33 éves koromig,de inkább nagyon fogunk vigyázni. 21 voltam mikor született a kisfiam,meglepetés baba volt, a 2. at 26 éves korom körül szeretnénk bevállalni.

Úgy gondolom max 35 éves korig optimális,de az elsőt mindenképpen 30 előtt, regenerálódás,egészség, rugalmasság szempontjából mindenképpen 26 éves korig érdemes szülni.Mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni. Sok minden közrejátszik persze,tehát van,hogy hiába szeretne valaki korán csak későn jön össze. Ezzel nincsen baj,hiszen miért is kéne ítélkezni valaki felett aki csak családot szeretne de önhibáján kívül később jön össze.De azzal nem értek egyet amikor szándékosan tolják ki,mert semmilyen szempontból nincsen előnye, aki 40 évesen szül a gyerek ballagásakor már közel van a 60hoz, tulajdonképpen már régen nagymamakorú.Persze egyéni döntés,de aki teheti,és akinek összejön annak nem érdemes halogatni,mert a gyermeke fogja a legjobban bánni.

2014. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%
max 40-ig tartom ideálisnak,de ha csak később jönne össze,és nagyon vágynék rá,nem vetetném el.Max 45-ig fér bele kb.
2014. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
57%

45? Azt a gyereket fel is kell nevelni.... A nagymamám 53 évesen haltl meg, teljesen váratlanul. Azt meg már főleg nem éled meg, hogy unokád is legyen.

Azért ez nagyon durva...

2014. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én 25 voltam az első babám születésénél, a másodikat most szültem 33 évesen. Szerintem 35-36 éves korig ideális a baba vállalás,utána megnő a kockázata a különböző betegségeknek pl.down kór. Persze nem ítélem el aki később vállal gyermeket, ez mindenkinek a saját döntése.
2014. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"45? Azt a gyereket fel is kell nevelni.... A nagymamám 53 évesen haltl meg, teljesen váratlanul. Azt meg már főleg nem éled meg, hogy unokád is legyen.

Azért ez nagyon durva..."


Mamám 45 évesen szült utoljára, és megélte az unokái születését is.

2014. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
57%

a jakupcsek is 45 évesen szült,és nem úgy néz ki mint aki elpatkolni készül.

Szerintem határeset.

2014. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!