Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rajtam kivül más is volt már...

Rajtam kivül más is volt már úgy hogy rosszul kezdte és megváltoztatta a hozzáállását mert nem birta tovább?

Figyelt kérdés
a kérdés elég érthetetlenre sikeredett.a lényeg hogy elsö babám 4 hónapja született és azt gondoltam az a feladatom hogy ö sose sirjon.Tehát ha sirt idáig bármikor azonnal kézbe és vigasztalás.Csakhogy most kezdem azt érezni hogy ÉN megszüntem létezni.Nem alszok szinte futtában bekapok valamit és kezdek lelkileg és fizikailag leépülni...pedig nem vagyok egy gyenge ember elég komoly melóból léptem le-de ez a babázás annál sokkal keményebb-szóval elhatároztam hogy kicsit "keményebb" leszek és ha tudom hogy tiszta a pelus és tele a poci akkor hagyom hadd sirjon egy kicsit....muszáj lesz néha mert lemerültem mint egy elem...segitségem nincs-volt már valaki igy?
2014. júl. 14. 22:10
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
akik azt irták hogy lelki sérült lesz a baba ha néha sirni hagyják,azok légyszi válaszoljanak majd arra,hogy akkor minden ikerpár lelki sérült?mert ugye egy anyának nincs 4 kéze :)csak kiváncsi vagyok erre mi lesz a válaszotok?
2014. júl. 15. 08:56
 32/59 anonim ***** válasza:
51%

NEM LESZ LELKI SÉRÜLT!!

Csak most az utóbbi 10 évben divat állandóan felkapatni a gyereket,régen nEM csináltak ekkora cirkuszt ebből,nem is tudtak a nap 24 órájában ezzel foglalkozni.

2014. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
40%

Szia! 26-os vagyok, telefonrol, sok mindent elirok. Tehat szules elott en rengeteg szakirodalmat elolvastam, biztos voltam benne, h a"jol fogom nevelni" a gyerekemet. Kinevettem az igeny szerinti szoptatast, termeszetesen igy szoptatok meg mindig es sorolhatnam. :)


A kornyezetemben tobbfele gyerek is volt, hasonlo sorstarsak, mint te es a szerencsesebbek, a nyugis, "tejbe tok" gyerek. De ez nagyjabol lenyegtelen, mert a sajat babajaval kell elbirnia az embernek. Szerintem nyugodtan hagyd egy kicsit sirdogalni. Ahogy irtam kb ot eves volt, amikor otthagytam sirva es lezuhanyoztam. Rajottem,h az egvilagon semmi baja nem lesz. Aztan jott az etetoszek (dontheto) beletettem, amig pakolasztam, foztem. (15 perces kajakat) ugyhogy ilyen modon feszegettem a hatarait.


Az alvas meg nekem is csak ejszaka megy, amikor o is alszik. Ez van, bizom benne, h egyszer konnyebb lesz. Addig az tartja bennem a lelket, h meg jo,h nem ikrek. Akkor tuti megorulnek! :(

2014. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
5 honapos, ezt is elirtam.
2014. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!ezt komolyan mondod hogy még 5 évesen is ennyit sir hisztizik mint 4 hónaposan?uristen hogy fogom én ezt még évekig kibirni:(
2014. júl. 15. 09:31
 36/59 A kérdező kommentje:
ja ok.látom 5 hónaposan bocsi:)szóval nem lett baja.köszi rendes vagy kicsit megnyugodtam.egyébként az én problémámat sulyosbitja hogy nappal csak babakocsiban alszik tologatva éjjel pedig mostanában óránként kel.És nem tudom miért.Katasztrófa.Ha még egyszer valaki azt mondja nekem az utcán hogy de irigyellek hogy ilyen pici babád van és otthon lehetsz akkor lelövöm.
2014. júl. 15. 09:36
 37/59 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Én megértelek. Az én fiam 6 hetes korától kezdve nem alszik nappal. Vittem már orvoshoz is emiatt, de ő azt mondta, hogy vannak ilyen babák, akik egyszerűen nem igénylik a nappali alvást. Ha elalszik cicin, leteszem, 10 perc múlva már ébren van. Nekem sincs segítségem, férjem egész nap dolgozik, nagyszülők nincsenek.

Nálam annyi a különbség, hogy valamennyit el van egyedül is.

Adj a kezébe különféle játékokat, próbáld lekötni.Zenélős játékkal próbálkoztál? Nekem bejött.

2014. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
igen zenélö játékokkal 15 percig van el.addig elmegyek wc-re meg bekapok egy szendvicset.ennyi az életem jelenleg.
2014. júl. 15. 09:45
 39/59 anonim ***** válasza:
Minden baba más,attól,hogy némelyik elvan egyedül is 4 hónaposan,sok más baba meg nem,és ezt nem lehet erőltetni. Szerintem hülyeség,hogy azzal elrontod,ha felveszed mikor sír. Én sose hagytam sírni,de ez az én véleményem (és azért szerencsére még sok más anyáé is). Igen, kemény dolog a babázás. Az enyém sem volt el magában ennyi idősen,max 10-15 percet. Amikor már rendesen meg tudta fogni a játékait,aztán meg forgott,hason nézelődött,akkor egyre jobban lekötötte magát és tovább elvolt. Segítségem nekem is csak a férjem van,aki viszont több műszakban dolgozik.
2014. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
57%
Te már egy csomó kérdést írtál ki a babáddal kapcsolatban,és nekiugrasz sokszor annak is,aki segítő szándékú választ ad,csak mert neked nem tetszik. De olyan rossz nem lehet a helyzet,ha ráérsz naponta kérdést írogatni,meg a válaszokra reagálni többször is. Addig mit csinál a babád? Nekem még a gépet bekapcsolni se volt se időm se kedvem az első 3-4 hónapban,de inkább a gyerekemmel voltam,minthogy itt siránkozzak.
2014. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!