Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rajtam kivül más is volt már...

Rajtam kivül más is volt már úgy hogy rosszul kezdte és megváltoztatta a hozzáállását mert nem birta tovább?

Figyelt kérdés
a kérdés elég érthetetlenre sikeredett.a lényeg hogy elsö babám 4 hónapja született és azt gondoltam az a feladatom hogy ö sose sirjon.Tehát ha sirt idáig bármikor azonnal kézbe és vigasztalás.Csakhogy most kezdem azt érezni hogy ÉN megszüntem létezni.Nem alszok szinte futtában bekapok valamit és kezdek lelkileg és fizikailag leépülni...pedig nem vagyok egy gyenge ember elég komoly melóból léptem le-de ez a babázás annál sokkal keményebb-szóval elhatároztam hogy kicsit "keményebb" leszek és ha tudom hogy tiszta a pelus és tele a poci akkor hagyom hadd sirjon egy kicsit....muszáj lesz néha mert lemerültem mint egy elem...segitségem nincs-volt már valaki igy?
2014. júl. 14. 22:10
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó,szerintem meg te vagy nagyon bunkó.Egyszerüen nem tudom felfogni, benned mi zajlik le,hogyan lehetsz ennyire romlott lelkü,hogy egy már amúgyis depressziós embert,gondolom te még a szülés utáni depresszióról sem hallottál amilyen sötét vagy,szóval hogy valakit aki amúgyis is szarul van,még lejjebb tolni,és bántani.És ha megvan rólam a véleményed,akkor minek irsz ide?ha nekem egy kérdés nem tetszik,akkor én oda nem irok,.nem akarok részt venni benne.elolvastad a többi választ?hogy milyen segitö szándékú emberek vannak?Komolyan nem tudom felfogni miért jó embereknek hogy másokba belerugjanak. Undoritó vagy.Ennyi a véleményem rólad.
2014. júl. 16. 09:09
 52/59 A kérdező kommentje:
Ja és még valami!SOHA NEM hagytam sirni a gyermekemet!Ha csak megmukkan,felveszem .Fogalmad sincs hogy ki vagyok és milyen vagyok és itélkezel rólam.A kérdés arra itányult(csak te ahhoz is sötét vagy hogy felfogd)hogy nem tudom egyedül 24 órában szórakoztatni(ami teljesen érthetö normális értelmes emberek számára)Sajnálom hogy ilyen emberek mint te egyáltalán rontják a levegöt ezen a földön.Gusztustalan.
2014. júl. 16. 09:13
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

Annyira tetszik, hogy mindig azok valaszolnak vissza ilyen alpari stilusban masoknak (jelen esetben te, kedves kerdezo), akik kikerik maguknak, hohy ne itelkezzenek rola ismeretlenul. Akkor ez az utolso hozzaszolasod megis mi volt? Egyebkent en sem ertem, hogy minek kerdezel, ha ugyis csak az jo, aki egyetert veled. Ha csak sajnalkozasra van szukseged, hogy de szar neked, akkor azt ird a kerdesbe.

Bennem is felmerult, hogy ha ennyire szornyen erzed magad meg egy perc szabadidod sincs, hogy irogatsz ide egesz nap?

2014. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Ur Isten! Komolyan mondom én ezt el se hiszem ilyen szinten beteggé tesz ha az embernek kisbabája van otthon???remélem én nem csavarodok be úgy mint ezek a hozzászólók!ehhez már én többet nem irok nincs idöm hülyékkel vitatkozni nem ezért irtam ki a kérdést.többet nem jövök fel ide mert ezek a beteg unatkozó kismamáknak semmi dolguk csak ócsárolni.Ez egyébként tipikus magyar mentalitás !rugjunk bele a másika ha már amugyis szarul van!na ezért nem élek itt!Köszönöm minden olyan válaszolónak aki megtisztelt azzal hogy ide irt és sokat segitettetek !adamo hinta már megvan és nagyon bevált!a többiek meg éljék tovább a kis romlott gonosz életüket!sok szerencsét hozzá!sziasztok!
2014. júl. 16. 13:19
 55/59 anonim ***** válasza:
100%

Szinte sejtettem, hogy megint támadni fogsz. Mindenki gonosz, aki esetleg nem ért veled egyet. Nem élsz itt? Korábbi hozzászólásodban még a férjed dolgozott külföldön. Érdekes.

Na, megyek, élem tovább a beteges, gonosz kis életemet :)

2014. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
50-es vagyok. Gondoltam, hogy fáj az igazság. Nem gondolnám, hogy olyan alpári stílusban válaszoltam, ahogy te nekem, de ha gusztustalannak gondolsz....hát legyen. A legkevésbé sem érdekel. Ha meg ennyire rosszul érintenek a számodra negatív hozzászólások, és téged mindenki csak bánt, akkor vakard össze magad, lépj ki az önsajnálatból, állj talpra, és kezdd el élvezni, hogy anyuka vagy. Ha meg te nem tudsz segíteni magadon, akkor keress fel egy szakembert.
2014. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem, de már nem akarok változtatni rajta. Én valamikor 2 hónapos kora körül gondolkodtam el, hogy lassan olyan vagyok, mint egy kisbaba által rángatott robot és jó-e ez így. Pl. ha séta közben meg mertem állni, olyat kiáltott és addig rúgkapált, amíg el nem indultam. Esélyem se volt leülni ilyenkor:) És aztán jött egy holtpont, hogy ezen változtatni kéne talán. Egyszer hagytam őt sírni a kis pihenőszékében, de nagyon megbántam. Azt a kétségbeesést, hogy anya ott volt tőle 2 méterre és nem vette a karjába, hiába kérte. Mindegy nekem, hogy ikrek esetén úgyse tudnám felvenni, egyszerűen még most is fáj, ahogy akkor sírt. Záporozott a könnye szegénykének. Utána még volt egy félkísérlet, aztán feladtam. Fokozatosan így is hozzászokott a pihenőszékhez, ma már fél órát is elüldögél benne, amíg takarítok, de ezt nem sírni hagyással értem el. Már nem is tudom, hogy sikerült. Valószínű fokozatosan nőtt az időtartam. Akkor, amikor annyira sírt, akkor se rögtön kezdett sírni, hanem kb. 10 perc után. Szóval azt csináltam, hogy baba be a székbe, de ahogy kétségbe kezdett esni, a karomba vettem. És így egyre hosszabb idő telt el kétségbeesés nélkül. A széket mindig úgy állítom, hogy lásson. Kivéve a kutyaetetést, olyankor külön szobában van, de ezt már megszokta, kb. 10 percet kibír sírás nélkül úgy is, ha nem lát folyamatosan. Ha ébren van, állandóan rajtam lóg, de most már igazából imádom őt hurcibálni. Úgyis tudom, ha eljön a mászós korszak, és hamarosan eljön, valószínűleg én fogok neki könyörögni, hogy legyen még picit az ölemben. A pihenőszékes megoldással már simán megebédelek. Főzni nem tudok mellette, annyit azért nem bír ki nélkülem.


Szóval én már nem akarom megváltoztatni, mert tudom, hogy hamarosan vége lesz, amint tud már mozogni a földön, nem akar majd állandóan a karomban lenni. És sajnálom is, hogy le fog válni rólam. Már annyira összenőttünk. Van, hogy leszakad a karom, ilyenkor leteszem az ágyra, néha bepróbálkozik egy kis hisztivel, de agyonpuszilom és ilyenkor rendszerint tudunk picit úgy játszani, hogy nem kell cipelnem.


Nekem annyival volt könnyebb, hogy a férjem sokat tud segíteni és ha itthon van, felszabadulok kis időkre.

2014. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen székünk van, nagyon jó, mert nem árt a gerincének és ringat.

2014. júl. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az Otthon Segítünk Alapítványhoz kéne fordulnod, mert egyedül tényleg nagyon nehéz lehet. Ők pont az ilyen esetekben segítenek. Nekem is ajánlották, én csak azért nem vettem igénybe, mert a férjem nagyon sokat tud segíteni, plusz egy kolléganőm is sokat segít.
2014. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!