Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól aludt a gyermeketek...

Mikortól aludt a gyermeketek külön szobában?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 13:18
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Az első naptól kezdve. Második babánknál is így lesz.
2014. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
6 hetes korától.
2014. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
44%
5 éves korától
2014. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
82%
6 hónapos koruktól, de külön tőlünk, bölcsőben. Itt (Anglia) így javasolják, hogy legalább 6 hónapig. Sajnos kiságy már nem fér be a szobánkba, így tényleg csak eddig tudtunk egy szobában lenni.
2014. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
43%

Most 23 hos meg mindeg velem alszik....!(na most jo sokkan felhäborodnak...)

En nyugodtan alszom igy es aludtam az elsö perctöl kezdve.Rögtön meg hallom ha sir ha ettetni kell/et/,a hasamon olyan nagyokat aludt/unk/ es olyan nyugiba...

Azonnal megnyugododott ahogy meg erintettem,meg szolaltam,es nem kell idegesen aludnom hogy jaj valami baja van(nem kap levegöt,beszorul a pici läbba ,keze a kisägyräcsäba,nem erzi a levegövetelem,felriad egyedül van...stb.

En is ugy indultam hogy berendeztük a baba szobät,kameräs babafont vettünk hogy lässam mindeg mi törtenik ha egyedül van a szobäjäban,...de hamar rä jöttem a BABÄNKNAK nem csak a biztonsägra hanem RÄNK van föleg szüksege...

Nem tudom hogy ez igy jo -e vagy Sem,de hätränya nincs .Nyugodt,vegig alusza az ejszakat ,plusz nappal 2 orät,nincsenek felsiräsok,Märcius-tol ejszaka -nappal szobatiszta.Bär mi erdekli röktön hozzäm szalad,elöször meg mutatja utäna ha szabad akor meg fogja....szoval ugy erzem teljes a bizalom.

Nem hiszem hogy egy ilyen pici babat elkell különiteni SZÜKSEGE VAN A JELENLETÜNKRE.SZERINTEM!!!

2014. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
ahogy haza hoztuk első nap óta
2014. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
87%
1. vagyok. Én nem háborodok fel, Utolsó, a te dolgod, csak az utolsó mondatoddal nem értek egyet. A te gyereked igényli a jelenlétedet, az enyém nem, nem lehet általánosítani. Az én fiam 26 hónapos, az éjszakákat 8 hetes kora óta átalussza, nappal 3,5 órát alszik, szintén nyugodt, kiegyensúlyozott gyerek, aki emellett önálló, de a bizalom nála is tökéletes irányunkban. Felsírás soha nem volt éjszaka, kivéve fogzásnál vagy betegségnél, tehát csakis indokolt esetben. Egyszóval semmivel sem másabb, mint a te gyereked, talán csak annyiban, hogy egyedül alszik el, nem kell hozzá segítség.
2014. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Elnézést, 15-ös válaszolónak írtam.
2014. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

15-ös nem bántani akarlak csak érdekel!

Hogy később hogy fogod külön ágyba/szobába szoktatni?

csak mert nekem a baba elég jól megszokta hogy elvan amíg én ezt-azt csinálok aztán itt voltak a rokonok 5 napig mindenki kézbe vette meg ilyenek utána ha leraktam egyből sírt olyan nehéz volt vissza szoktatnom h. nem kell egész nap kézbe lenni! és ez csak pár nap volt!

(nem veszekedni akarok nem vagyok rosszindulatú)

2014. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
23%
Igen minden gyerek mäs.Az en fiam azert igenyli mert minndeg is igy Volt,nem azt irtam hogy igy jo hanem nekem igy jo,igy voltam vagyok nyugodt hogy bär mikor ott vagyok ha kell...Nappal nincs bajom vele el van egyedül is,a felveves?ha ki jönn hozzäm es azt mondja _fel-akor felveszem pär puszi azonnal lerakom es szalad vissza jätszani.(ez csak egy kis feltöltödes a babaknak).Nem tudom melyik a jo de nekem nincs bajom ezzel,es nem azt mondom hogy ez a jobb csak azt hogy nekem bele fert es fer az eletembe es nem lett elkenyeztettet ettöl .
2014. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!