Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól aludt a gyermeketek...

Mikortól aludt a gyermeketek külön szobában?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 13:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Kerdess Volt hogy hogy fogom külön ägyba szoktatni...

Mostanäban mär kacerkodik a sajät szobäjäban a sajät kisägyäval bele fekszik,este ott olvassuk el a meset ,Volt olyan hogy nappal ott akart aludni es ott is aludt...Szerintem majd Ö igenyelni fogja elöbb -utobb...

2014. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 15-ös!

Van neked férjed is? :) Bocsánat, nem akarok bunkó lenni, mindenki azt csinál amit akar, amit jónak lát, csak nem értem hogy hogy lehet megoldani a férjjel való összebújást, filmezést, szeretkezést, beszélgetéseket úgy hogy közben közöttünk fekszik egy baba. Én többek között ezért is ragaszkodtam ahhoz hogy külön szobában legyen a kisfiúnk a kezdetektől. Amúgy jó alvó és bár tény hogy macera volt állandóan átmenni éjszaka a szobájába akár 6szor is de hosszú távon mindenképp ezt tartom jónak.

2014. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
18%

Na ez a välasz iräsom is kemeny 4% lepontozäsba került:)))

NEM BAJ,- ha el erem hogy egy picit jobban kenyeztessük a babäkat mär meg erte!!!

-olyan hamar vege a babakornak mikor szerethetjük (KENYEZTETHETJÜK) öket ha nem most.

Na nost jönn a mäsik 4 % Lepontozäs... :)

2014. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
44%

kedves 22 -es!

Van ferjem es minden ok,;)-a sex(akär a mosogeppen is ) a nagy dumcsik nem az ägyban törtenek hanem a vacsoränäl,a tv nezzes pedig a nappaliban zajlik,nincs tv a hälloban....

2014. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
13 hónapos korától.
2014. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
22: hidd el, meg lehet oldani :) Mondjuk nálunk nincs tv a hálóban, sőt nem is a hálóban beszélgetünk :)
2014. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
26 köszi,a hälo kerdesel vegre valaki erti ami szertetnek irni... :)
2014. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
47%
Persze, bárhol lehet szexelni, csak nekem ez inkább olyan bensőséges, összebújós dolog, nem csak szex. Mosógépen viszonylag nehezen tudom elképzelni az összebújós szerelmes ölelést :-). Mindegy, nekem teljesen mindegy ki hol csinálja, nyilván ez igény kérdése is. Én nem érem be a gyors numerával a mosógépen.
2014. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
45%

25hónapos a kisfiúnk!!! És születése óta egy szobában alszik velünk! Az ő saját ágyában!!! Én nem bírtam volna azt ha éjszaka nincs mellettem!!!! Minden anyuka más és más! Én nem akartam külön szobába rakni! Van szobája a játékoknak hogy a háló ne legyen csata tér van hogy napközben ott dől el a déli órákban! Szerintem nincs azzal semmi baj ha külön alszik és azzal sincs ha egy szobában a szülőkkel!!! Nincs értelme ezért ujjal mutogatni egymásra!!! :)

Kinek mi!

A párommal a kapcsolatunk 110%-os!!! :) minden oké! :)

2014. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

A mi babánk a kiságyában alszik, a kiságya abban a szobában van ahol mi alszunk. Még felkel éjjel akár háromszor is. Úgy gondoltam,hogy ha a kisszobába áttennénk a kis ágyát akkor is meghallom ha éjszaka felsír.

Így hogy ott alszik a nagyszobában, este egy filmet sem tudunk kettesben megnézni, nappal pedig ugye nincs rá lehetőség. Minden apró zajra felkel, így alakult. És ha felébred, nagyon nehezen alszik vissza, meg kell várni az újabb alvási periódust, ami akár 3-4 óra hossza is lehet.

2014. júl. 31. 07:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!