Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól aludt a gyermeketek...

Mikortól aludt a gyermeketek külön szobában?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 13:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
13%
28: furcsa, hogy ennyire nincs pénzetek, hogy ágy csak a hálóban van. Ott meg mindig ott van a gyerek :)
2014. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
28-as vagyok. Ezt honnan szűrted le? Az egyik válaszoló írt itt mosógépen való szexről, én csak arra írtam, hogy a szeretkezés nekem ennél többet jelent. Nálunk a gyerek külön szobában alszik, pénzünk pedig köszönjük éppen elég van :)
2014. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Hello Kedves 28 -as!En vagyok a Mosogep szexes :)))!!

Soha nem ertettem azokat akik az agyban este lefekveskor villanyoltäskor összebujosan szeretkeznek,mi a gyerek sz elött is mindeg törekedtünk a vältozatosägra es ez nem egy gyors numera,hanem igen csak szenvedelyes forro szex is lehet,meg a mosogepen is ha ugy adodik...;)))De ez egy mäsik forrum temäja is lehetne....

azt irod a ferjed miatt az összebujos szex,a beszelgetes a tv -zes miatt lett a gyerek külön rakva mert neked ez nagyon fontos....ES A GYEREKNEK NEM LENNE FONTOS az összebujäs?hogy gögicseljen veletek elalväs elött,közben ,es ebredeskor,hogy erezze a levegöveteled ugyan ugy mint a 9 honap alatt?Neked fontos es NEKI MINDEGY? Mindenki ugy csinälja ahogy akarja.-de most nem a szex a ferjemel hanem a gyerek az elsö mert nem szeretö vagyok hanem ANYA,es velem együtt a ferjem is APA lett ami nälunk häl"Isten Tudatos es mint kettönket meg erösit .

2014. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

-es ha a tv-t rakätok ät ideglenesen a kisszobäba es kialakitanätok ott egy nappalit ahol lehet beszelgetni tv-ni?

A hälo meg megmaradna az alväsra ugy mint most,igy a babänak a megszokott "zajok" es ti is meg maradnätok.....

2014. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"azt irod a ferjed miatt az összebujos szex,a beszelgetes a tv -zes miatt lett a gyerek külön rakva mert neked ez nagyon fontos....."

Hol írtam én ilyet??? Keversz valakivel azt gondolom. Én a 17-es válaszoló vagyok, hátha így sikerül beazonosítani. Sehol nem indokoltam, miért van külön szobája a fiamnak, mert nincs is hozzá semmi közöd. Én csak azt fejtettem ki, hogy nekem a gyors numera a mosógépen nem jelent állandó megoldást (persze néha néha változatosság, de ennél azért többre tartjuk magunkat), szó sem volt sem beszélgetésről, sem tévézésről. Olvasd el, mit írtam a fiamról, nem ismételném magamat, ha nem bánod.

Viszont ne haragudj meg, de nem tudok most már szó nélkül elmenni a helyesírásod mellett. Egy kínszenvedés olvasni, figyelj már kicsit oda.

2014. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Bocsi ha nem te irtad akor nem is neked szäntam....

A helyesiräs-ert meg bocsika szerb billentyüzetem van es bizony sok mindent nem enged ugy irni ahogy szeretnem...

2014. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!