Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem féltetek tőle, hogy a...

Nem féltetek tőle, hogy a gyereketek csúnya lesz?

Figyelt kérdés

Ma annyi kifejezetten csúnya kisbabát láttam (nem párheteseket), hogy elgondolkodtam, vajon ezt a szülők hogyan élik meg.


Vagy ők azt hiszik, a gyerekük szép? Vagy ha két csúnya embernek születik gyereke, azok számítanak rá, hogy olyan lesz a kicsi is?


2014. júl. 31. 17:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, téged szépnek látott az anyukád?
2014. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:

utolsó: erről nincs információm.:)


de ha ti még nem láttatok igazán csúnya gyereket, szerencsések vagytok, tele velük a főváros.:S

2014. júl. 31. 21:01
 33/66 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, és mi lesz ha csúnya gyereked lesz?
2014. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
utolsó: és mi lesz, ha a kérdésre fogsz válaszolni egy erre a célra létrejött oldalon?:)))
2014. júl. 31. 21:24
 35/66 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, megkaptam a választ, köszönöm!
2014. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
66%
Bevallom, en nem feltem, de tartottam tole, de csak varandosan. Kivetelesen szep kislany lett, most, 3 evesen is az, viszont amire mem gondoltam: nem egeszsegesen szuletett, hanem szivbetegen, bar mar jol van, mert megmutottek 3 honaposan es teljesen egeszseges a szive, viszont asztmas. Kicsit atertekeltem azota a fontos dolgokat, bar mnndig is fontosnak tartottam az egeszseget.
2014. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
54%
A terhességem során engem is aggasztott a dolog, hogy mi lesz, ha az én picikém nem lesz szép. Amikor kibujt és megláttam, azt gondoltam, hogy Ő a leggyönyörűbb gyerek a világon. Egy szülőnek a saját gyermeke a legszebb, mások véleménye meg nem érdekel.
2014. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
40%

Utolsó! Ja, téged nem érdekelne ha többen állítanåk a babádról, hogy csúnya??:D

Ezt nem hiszem el...

2014. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 Julie S ***** válasza:
91%
Nem feltem tole, mert magunkat elnezve tudtam, hogy karakteres pofija lesz. Fiunak is neztek egy ideig lany letere, de most igy tiz honaposan mar kezd kikupalodni. :) Nem volt szep pici babakent, de meg nem sok szep kisbabat lattam. Nincsenek illuzioim, nem lesz egy angyali pofiju lanyka, de csunya sem lesz. Szepsegversenyt tuti soha nem fog nyerni, de nem ez a lenyeg, hanem az, hogy majd kesobb bejojjon a sracoknak. Az meg egy atlagos kulsovel es jo kisugarzassal menni szokott. :) Foleg, ha megtanulja, hogyan hozza ki a kulsejebol a legtobbet, legjobbat.
2014. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:
Bírom ezt az önvigasztalást, hogy "én nem féltem, mert nem ez a fontos", de ha meg szép gyereke van az embernek "úristen, olyan széééép, de jó, hogy ilyen szép":))
2014. aug. 1. 08:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!