Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem féltetek tőle, hogy a...

Nem féltetek tőle, hogy a gyereketek csúnya lesz?

Figyelt kérdés

Ma annyi kifejezetten csúnya kisbabát láttam (nem párheteseket), hogy elgondolkodtam, vajon ezt a szülők hogyan élik meg.


Vagy ők azt hiszik, a gyerekük szép? Vagy ha két csúnya embernek születik gyereke, azok számítanak rá, hogy olyan lesz a kicsi is?


2014. júl. 31. 17:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
16%
Nekem szép gyerekem van, már 10 hósan jöttek hozzám, hogy milyen pasis szép fiú, pisilni fognak utána a lányok és ez nem is változott. Az apja is jóképű, viszont már most röhögünk rajta, hogy ő is, mint az apja, sokat inkább majd a külsejének köszönhet. Látom, hogy sokan elnézőbbek vele, mert szép kölyök, úgyhogy igenis számít. Az apjánál is észrevettem,. hogy a külseje miatt mennyivel könnyebben elért dolgokat a hétköznapokban.
2014. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem amikor megszületett a fiam nem volt szép, sőt. de nem aggódtam hiszen akkor küzdötte át szerencsétlen magát egy tök szűk szülőcsatornán, gondoltam kikupálódik még :D aztán amikor a kis buksija egyre kerekebb lett, a kis orra sem volt már megnyomódva akkor teljesen más lett :) igazi kis szépfiú! és még csak 3 hónapos! ezzel arra akartam célozni hogy 3 hó alatt is mennyit változnak, ki tudja tinédzser vagy felnőtt korára milyenek lesznek.

a terhesség alatt gondoltam rá, mi lesz ha csúnya lesz de a mai világban csúnya emberek is pár kiegészítővel nagyon nagy "sztárok" tudnak lenni a csajok körében (pl byealex : DDD).

2014. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, te taszítóan magas lovon ülsz. Sajnálom, hogy ezt a válaszolók nem veszik észre.
2014. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 Julie S ***** válasza:

Kerdezo, birom ezt az altalanositast reszedrol.


Amugy miert kene felni olyasmitol, amire amugy szamitunk? Nem vagyunk gyonyoruek, viszont csunyak sem vagyunk. Nincs okunk panaszkodni, mert tok atlagosak vagyunk. Miert baj az, ha ez nem bant engem?

Nem is kell ezert vigasztalnom magam. Tudod mikor kene? Ha alig hasonlitana ram a lanyom. Na, az zavarna, de nagyon!

2014. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
ma 00:44 Nekem ez a válasz a legkorrektebb. Tetszik, hogy kimondja amit gondol és nem fényezi a gyereket.
2014. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott hogy az lesz,mert magamat nem tartom szépnek,bár mások azt mondják az vagyok.Párom inkább karakteres,őt nem mondanám szépnek.A lányunk nagyon szép kislány szerintem,de mások szerint is.Sötétszőke derékig érő óriás loknis haja van,és nincs még 2 éves sem.A szeme pedig kék.

EGyébként én láttam két csúnya szülőnek szép gyereket és szép szülőknek is ronda gyereket.Tehát nem lehet tudni hogy két szépnek vagy két csúnyának hogyan keverednek össze a génjei,melyik vonásokat örökli a kicsi,azok összeillően öröklődnek-e vagy csúnyán.

2014. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
5%
Én nem féltem tőle,m mert mindketten nagyon szép arcúak vagyunk.
2014. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek van valamennyi önkritikája. Én például nem szerettem sohasem az orromat. Volt plasztikai műtétem is húszas éveim elején. Amikor terhes lettem, rettegtem, hogy a gyermekem az én orromat fogja örökölni. Férjemmel ugyan ez a helyzet: Neki kreol bőre van, és nem voltak elvárásai a gyerek külsejét illetően, de nem akarta, hogy az ő bőre színét örökölje. Én pedig akartam, mert kifogástalan volt egyébként, pattanásmentes stb. Sokan szokták egyébként kérdezni, hogy spanyol-e a férjem :)

A kisfiunknak kreol bőre lett. És szerintem gyönyörű baba. Nem attól féltem/félek, hogy számomra csúnya-e, mert egyértelműen ő a legcsodálatosabb a világon, hanem hogy kamaszkorban vagy felnőtten mennyi önbizalma lesz a külsejét illetően.

2014. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%
De féltem. Meg attól is, hogy valami baja lesz, vagy buta lesz, fogyatékos, beteg. Ez utóbbiak sokkal jobban izgattak, mint hogy csúnya lesz-e. De szerencsére nem lett azok, és a legfontosabb, hogy más bajuk sincs.
2014. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!