Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lepődik meg mindenki...

Miért lepődik meg mindenki mikor megmondom a lányom korát?

Figyelt kérdés

Mikor megmondom mennyi idős a lányom mindenki néz bután és csodálkozik. 9,5 hónapos 12 kg és 76 cm. Már önállóan lép pár lépést. Oké hogy kicsit nagyobb az átlagosnál de.miért kell folyamatosan bámulni hogy kicsit ducibb. Mindenki azt mondja kb 1-1,5 évesre gondolt..

Csak már idegesít hogy úgy néznek rá mint egy mutánsra. Pedig nem hurkás szépen eloszlik rajta az a 12 kg. :)


2014. aug. 6. 09:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
Bírom, azért lettünk lepontozva, mert nem tetszik az igazság. 9,5 hósan12 kiló az KÖVÉR, ha tetszik, ha nem! Te vagy az édesanyyja , változtass!
2014. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%
TÚLSÚLYOS a gyereked, azert néznek ra furán. Akkor is az, ha mindenkit, aki ezt latja, lepontozol nullára.
2014. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%
Köszi a lepontozàst. De nem mi tehetünk róla hogy kövér a gyereked... Szerinted neki jo igy ???
2014. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként mit gondoltál kedves kérdező ? Azt vártad hogy azt mondjuk hogy pont jo súlyban van ?? Vagy azt hiszed ha lepontozol soványabb lesz a lányod ? Komolyan nem értelek mit kell csodálkozni, azon hogy mindenki bután néz rad ? Ügyes vagy mondhatom.
2014. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem pontoztam le senkit!!!!!

Mit változtassak rajta??!! 4szer eszik egy nap 190 ml kajánál nem ezik többet. Ne adjak neki enni?

Tudom hogy kövér de ezt szebben is el lehet mondani. Milyen emberek vannak..... El sem hiszem...

2014. aug. 6. 12:31
 16/23 anonim ***** válasza:
szerintem leginkább ne bántódj meg, hanem próbáld kideríteni,hogy mi okozza ezt a testsúlyt. A lányod egészsége a fontos ebben a kérdésben, nem az, hogy ezt ki hogyan fogalmazza meg.
2014. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ezt az orvossal kéne megbeszélni, mert ha valóban csak annyit eszik, ez a mértékű hízás/súly nem normális.

Tessék elmenni, kivizsgáltatni, ilyen egyszerű.

2014. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy főzeléket eszik egész nap, tejbegrízt eszik meg tejpépet vagy gyümölcsöt is eszik 2x egy nap? nasizik-e? kap-e kekszeket, babapiskótát, kölesgolyót, stb? Nem csak a mennyiség fontos, hanem az étel minősége is. Az is fontos, hogy a szülők túlsúlyosak-e. És persze az is, hogy nincs-e egészségügyi probléma a háttérben!
2014. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Mondtam a dokinak hogy küldjön el valahova mert ez sztem sem normális de azt mondta majd megnézzük hogy egy hónap múlva hány kg lessz és akkor tárgyalhatunk. 2* kap főzeléket 2* gyümölcsöt. fél kiflit szokott enni az a nasi neki :) Tápszerről már leállítottak minket :)
2014. aug. 6. 13:58
 20/23 anonim ***** válasza:

Velem is ezt csinálják.Az én fiam 5 hónapos és 8 kilo.

A doki aztmondta, hogy ez teljesen rendben van.

De folyamatosan 8-9 hónaposnak nézik.

2014. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!