Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában viszitek a...

Milyen ruhában viszitek a babátokat orvoshoz?

Figyelt kérdés
Én korábban body, rugdalózó, overálban. Most, hogy ilyen meleg van egy napozoban. Az egyik anyuka a tanácsadáson odajött hozzám, hogy ezt nem illik. Már korábban is figyelt, de eddig nem akart szólni, de télen is rugdalózóban hordtam, és az alvó ruha,illene megtisztelni az orvosunkat azzal, hogy normális ruhába öltöztetem a gyereket. Én csak lestem, nem gondoltam, hogy erre van szabály, hogy csinosan kellene vinni. Persze mindig tiszta, nem szakadt, nem kinyúlt ruha a van rajta.
2014. aug. 10. 18:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Mivan??? Bolond az a nő! Az első a 6 honapban body plusz rugiba vittem minden hova. Szegenykemnek az volt a legkenyelmesebb! En inkabb nem pasziroztam bele egy farmerba!!!!!
2014. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Most 1 éves volt h egy napozo vagy body pici nadrag....
2014. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
16%

Az a lényeg tiszta, szép ruha legyen.

Lehet az rugi, vagy nadrág felsővel.

Az orvoshoz igyekszik tényleg szépen, csinosan, kicsit elegánsabban felöltözteni a gyereket.

Ez olyan, mintha a napozó szabadidő ruha lenne.

Te elmész szabadidő ruhában az orvoshoz, annak ellenére hogy tiszta, vagy inkább felveszel valami csinosat?!

2014. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Küldted volna el melegebb éghajlatra! Mi köze hozzá? A rugdalózó pedig tökéletes ruha, nem alvóruha kizárólag.
2014. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
Atyaúristen! :D Most komolyan, erre nem is tudok mit mondani, haláli. :D
2014. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
Nem térek magamhoz. Ok, nem tetszik neki, amit a más gyereke hord, dehogy még oda is megy, hogy szóljon. És megszakadtál a röhögéstől???
2014. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Ez hülye. Ameddig tiszta a gyerek, nem szakadt, addig senkinek semmi köze hozzá, hogy miben viszed.Kérdezd meg legközelebb, hogy hol árulnak 68-as méretben öltönyt és nyakkendőt, mert sajnos nem találtál.


Múltkor amúgy egy viccoldalon láttam egy kis bodyt angolul olyan felirattal, hogy : Az anyukám nem kéri a tanácsodat.

2014. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

3: "Te elmész szabadidő ruhában az orvoshoz, annak ellenére hogy tiszta, vagy inkább felveszel valami csinosat?!"


Eleve utcán nem szoktam szabadidő ruhában járkálni, de ki sem öltözöm az orvos kedvéért. Könyörgöm, ez nem az operaház, nem a csipkés bugyim érdekli, hanem a betegségem. Amíg valaki nem szakadt, koszos és büdös, addig nem fogja érdekelni, hogy mennyire öltözik ki valaki.

2014. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

Mit foglalkozol egy vadidegen nővel? Ő veszi a babaruhát vagy te? Nem lesz attól fejlettebb vagy egészségesebb egy baba, hogy csiri-viribe öltöztetik. Máskor mond meg neki, hogy törődjön a saját gyerekével, ne máséval.

Annyira nem bírom az ilyen mindenki életébe beleszólok embereket.

2014. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Én már vittem rugdalózóban a gyerekeimet, nem is egyszer. Senkin nem láttam furcsa pillantásokat...
2014. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!