Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában viszitek a...

Milyen ruhában viszitek a babátokat orvoshoz?

Figyelt kérdés
Én korábban body, rugdalózó, overálban. Most, hogy ilyen meleg van egy napozoban. Az egyik anyuka a tanácsadáson odajött hozzám, hogy ezt nem illik. Már korábban is figyelt, de eddig nem akart szólni, de télen is rugdalózóban hordtam, és az alvó ruha,illene megtisztelni az orvosunkat azzal, hogy normális ruhába öltöztetem a gyereket. Én csak lestem, nem gondoltam, hogy erre van szabály, hogy csinosan kellene vinni. Persze mindig tiszta, nem szakadt, nem kinyúlt ruha a van rajta.
2014. aug. 10. 18:10
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom is hordozott gyerek, szóval ő nem nagyon volt rugiban, max itthon. de semmi baj nincs a rugival.. inkább az a gáz, amikor szerencsétleneket pár hónaposan ingbe meg farmerba öltöztetik. biztos nagyon kényelmes..
2014. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!