Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában viszitek a...

Milyen ruhában viszitek a babátokat orvoshoz?

Figyelt kérdés
Én korábban body, rugdalózó, overálban. Most, hogy ilyen meleg van egy napozoban. Az egyik anyuka a tanácsadáson odajött hozzám, hogy ezt nem illik. Már korábban is figyelt, de eddig nem akart szólni, de télen is rugdalózóban hordtam, és az alvó ruha,illene megtisztelni az orvosunkat azzal, hogy normális ruhába öltöztetem a gyereket. Én csak lestem, nem gondoltam, hogy erre van szabály, hogy csinosan kellene vinni. Persze mindig tiszta, nem szakadt, nem kinyúlt ruha a van rajta.
2014. aug. 10. 18:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
87%
Én is vittem már rugdalózóban a kisfiamat, természetesen senkit nem érdekelt, hogy miben van. Nem színház az, hogy csinosan kelljen vinni, a gyerek kényelme, és egészsége fontosabb annál, hogy hogy néz ki. Az orvos meg nem az elnök, hogy meg kelljen tisztelni a ruhánkkal...
2014. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
3%
Óvodában már figyelnék rá, hogy a mackónadrág nem oda való és megtiszteljük az intézményt normális öltözékkel. Ilyenkor még nem izgatna.
2014. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen normális viselet a mackónadrág is, ugyanis újabban

azokból is rengeteg csinosat kapni.Semmi baj vele.

Ne legyünk már ennyire sznobok:)

2014. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
82%

Amíg tiszta, nem szakadt, addig semmi joga beleszólni bárkinek, hogy miben van.

Olyan ruhában vidd, amit könnyen le/fel lehet venni a vizsgálatokhoz.

A kedves anyuka, es a gyereke nagyestélyiben volt?

Én sem szoktam kiöltözni orvoshoz, hanem kényelmes ruhában megyek. Persze, majd kiöltözök, amikor alig élek...

2014. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
10%

Számomra a mackó otthonra való és a gyereket is arra tanítanám, hogy mindig az adott helynek megfelelő legyen az öltözéke. Engem sem vittek melegítőben iskolába, óvodába. :O

Nem oda való.

2014. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
89%

Mackónadrágban viszem a rugdalózós gyerekemet;))

Nagyon csinosak vagyunk, senki nem szól be:))

2014. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem akar megbántani. :P Bunkó dolog ilyenért szólni.

A rugdalózó teljesen normális!

2014. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

15: itt nem mackónadrágról van szó, hanem egy kisbabáról napozóban.

Mégis nyáron miben kellene vinni az orvoshoz???

Linkelne nekem valaki olyan ruhát amiben elfogadható hogy a gyereket orvoshoz vigyük?

2014. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
91%
ugyanabban viszem, mint bárhová. Ez az első hónapokban body,rugdalózó volt vagy body talpas nadrággal.Később jöttek a sima felsők, nadrágok stb. Egyébként nálunk pont a védőnő mondta az egyik anyukának a babamasszázson, hogy ilyen picire (4hónapos) inkább body-t és rugdalózót adjon, ne nadrágot, kisszoknyát stb. mert ebben sokkal könnyebben tud mozogni és jobban tud egyes mozgásformákat megtanulni :)
2014. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én a 13-asra reagáltam csak. Értem.
2014. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!