Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezektől rossz anya valaki?

Ezektől rossz anya valaki?

Figyelt kérdés

-Heti 2 délután bébiszitter vigyáz a babájára (8 hónapos) és péntek esténként is, amíg a férjével közös programjuk van.

-Törődik a külsejével, szóval nem lett egy melegítőnadrágos, lestrapált anyuka (tornák, 2 hetente fodrász, kozmetikus, manikűrös, pedikűrös)

-A kislányával nem ül egész nap otthon, hanem minden nap találkoznak a kisgyerekes barátnőivel és velük elmennek valahová, programokat csinálnak, vásárolnak, nézelődnek.

-Nem állt meg az élete a baba miatt, ugyanúgy elmegy néha szórakozni egy-egy hétvégén, mint a pici előtt.



Szerintetek ezektől már rossz anya valaki?


2014. aug. 30. 19:12
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
40%

13-as vagyok,annak aki azt írta a 17-nek,hogy irigy:


ha akarnám 8 órás állásban is felvehetnék vkit a gyerekem mellé,csak nem akarom,ez a különbség.

A 17-es sem volt támadó,csak leírta a véleményét.

Aki nem passzolja le heti háromszor a gyerekét +hétvégén szórakozáskor Az csak irigy lehet?

Ezen kívül a heti valahány torna alkalmával is mással van a gyerek. + a szépségszalonosdi.

Amikor meg vele van,vásárolni cipeli. Jó,hogy most a belvárosba,de télen tuti bevásárlóközpont lesz belőle a mínuszokban.

Szerinted ez egy gyereknek jó?


Én nem mondom,hogy rossz anya lennél,csak szerintem gáz amit csinálsz.

2014. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
51%
Á nem volt támadó rögtön lebutázza a kérdezőt,ha le meri valaki írni,hogy elviszi vásárolni az már gáz az már önző,nem azért de egy 8 hónaposnak nincs igénye még játszóházra vagy játszótérre.Rögtön lepasszolásról van szó,te tartod gáznak a kérdezőt közben te vagy az aki rosszindulatúan beszélsz valakiről,mert hogy te is megtehetnéd,nos ezt senki sem kérdezte,és nem nem gáz és nem rossz anya aki nincs a gyerekkel heti 7 nap 24 órában.Rögtön belelátja a sok liba a a rosszat túlpörgetik magukat.Ez a gáz.
2014. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
49%
Nem nézett le senkit,abban igaza van,hogy sokkal jobb ha foglalkozik magával és nem egy lerobbant,lestrapált igénytelen tejfoltos,kinyúlt melegítős,zsíros hajú anyuka lesz,de ehhez nem kell sűrűn fodrász vagy kozmetikus otthon is meglehet csinálni tehát nem pénz kérdés én nem hinném,hogy bárkit lenézett csupán arra gondol,hogy nem hagyja el magát.
2014. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
37%

te jól vagy?

-Hetente 3 alkalommal bébiszitter.

- + 1 hétvégi dajdajozás

-Nem tudom hány (heti 2 mondjuk?) torna

-Minden nap barátnőkkel csavrgás

-

2014. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Inkább nem vitázom, mert semmi értelme nincs. Ki így neveli a gyerekét, ki úgy.

Nekem szükségem van ezekre, hogy jól érezzem magamat a bőrömben és magabiztosan kitudjak lépni az utcára, anélkül, hogy azon izgulnék, hogy senki nem lásson meg.

2014. aug. 31. 12:28
 26/40 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező ne is foglalkozz velük,máskor inkább ne is tegyél fel ide ilyen kérdést,is sok a befásult,buta,rosszindulatú anyuka aki rögtön ítélkezik,képtelenek szöveget értelmezni és máris támadnak.
2014. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Nem baj igazából, joguk van véleményt mondani. Csak akkor ne úgy tegyék, hogy nem ismerik a részleteket.
2014. aug. 31. 12:33
 28/40 anonim ***** válasza:
39%

nem nem így csinálom sosem fogadtam még bébiszittert,csak családtagok vigyáztak a fiamra bölcsin,ovin kívül



Ja,ha te mindjárt beraktad egy bölcsibe,akkor persze,hogy nem kell külön bébiszitter.

2014. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
26%

kérdező,én nem akarlak megbántani,lehet,hogy tök rendes ember vagy,de akkor is az a véleményem,hogy nem így kell jó anyának lenni.

Nem tudom mennyire volt drasztikus az anyád és a testvéred amikor kiosztottak,de szerintem el kéne gondolkoznod azon,hogy nincs-e igazuk.

2014. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Nekünk viszont nincsenek olyan családtagok a közelben, akikre szívesen rábíznám, a férjem anyukája vigyáz rá néha-néha (2-3 hetente), de neki is van élete, nem kérhetem, hogy 4 naponta legyen vele.


Nincsen igazuk egyáltalán.

2014. aug. 31. 12:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!