Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiatal anyák! Milyen reakciót...

Fiatal anyák! Milyen reakciót vált ki benneteket, ha facebookon egy ismerősötök kiírja mennyire utalja a babaposztokat?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 19:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
fiatal sem vagyok, anya sem, hanem apuka, de, de engem is idegesítenek azok, akik napi 25 képet kiraknak a babájukról: Lajoska alszik, lajoska eszik, lajoska pukizik, lajoska mérges, lajoska álmos... Ez idegesítő és felesleges, semmit mondó. Legyen már életük a facebookon kívül is! Mikor Anabell megszületett, kiraktam róla egy darab képet, hogy megérkezett a kicsi lányunk :) Ha jól sikerül róla egy egy fotó, persze kirakom, de nem napi 25öt, hanem kb heti 1-2 babás posztunk van.
2014. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokkal jobban idegesítenek azok, akik mindennap megosztanak pár magvas bölcsességet naplementés vagy macskás háttér mögött. Annyira idegesítenek, hogy egy idő után le is tiltom őket.
2014. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem hidegen hagyna a dolog, még az sem érdekelne, ha éppen rám célozna. A facebook mostanság már elég széles palettájú beállításokkal rendelkezik ahhoz, hogy az ember eldönthesse, kinek a bejegyzéseit szeretné látni, és kiét nem.


Engem is borzasztóan idegesítenek a fogaddörökbebubukakutyát, oszdmegaképetsegíts, pistikeelsőkakilása és társai képek, pláne ha napi ötöt látok belőlük, de soha nem jutna eszembe hőbörögni emiatt. Ott van a hide-gomb, szépen kiiktatom a hírfolyamomból ezeket az embereket, és mehet az élet tovább.


Én szoktam kitenni képeket a babámról, de max heti 1-2-t, és igyekszem olyanokat kiválogatni, amik tényleg viccesek vagy extra-aranyosak, viszont sosem posztolnám az egész napunkat a többszáz ismerősünk szeme láttára. Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik napi 20 képet tesznek fel a gyerekről, és bár érdekel a baba, mégis hide-olom az anyukát, aztán ha úgy tartja kedvem, akkor rámegyek az adatlapjára 2-3 havonta, és megnézem az addigi termést. :)

2014. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
40%
Egyáltalán nem érdekel, az ö baja ha utál valamit.
2014. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolnám, hogy egy idióta, mert ha valakinek idegesítenek a posztjai, akkor leíratkozom róla és meg van oldva a probléma. Ha neki egyszerűbb utálkozni az üzenőfalon, mint egy gombot megnyomni, akkor tényleg nem lehet egy észlény.
2014. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
31%
lesz@arom, jártam már így! töröltem az ismerőseim közül :D
2014. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiatal anya vagyok, 2. gyerekkel és utálom a babaposztokat. Gyerek előtt is utáltam, bár nem irkálok senkinek semmit erről, de letiltom, aki sorra pakolja ki a képeket. Nem is csinálom természetesen.
2015. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

És miért fiatal anyáknak szól a kérdés?? Hol a határ?

Csak mert én 37 múltam, 4 éves és 16 hónapos gyerekeim vannak, de marhára utálom az egész fb mizériát.

2015. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyetlen ismerősnél telt be a pohár, aki napi kb. 15-20 képet posztolt a biliztetéstől elkezdve mindenről...de csak simán, szó nélkül letiltottam. Nem tartom intelligens megoldásnak a nyilvános utálkozást, szó nélkül le kell tiltani, aki zavar, és kész.

27 éves, 2 gyerekes anyuka (3 és 1 évesek)

2015. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom azért kérdi a fiatal anyákat,mert ő maga is az.Egyébként Én is az vagyok,21 éves,és Én az olyan embereknek csak annyit mondanék,hogy ha nem tetszik akkor nem kell nézni.Ennyi.
2015. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!