Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiatal anyák! Milyen reakciót...

Fiatal anyák! Milyen reakciót vált ki benneteket, ha facebookon egy ismerősötök kiírja mennyire utalja a babaposztokat?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 19:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
én esetemben meg a srác ismerőseim miatt egy rakás majdnemmeztelen nős posztok vannak, én is szépen letiltottam a hírfolyamból őket :D
2015. jan. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nekem két pasi ismerősöm (nem hazudok) percenként oszt meg kamionokat, meg mustangokat! De most komolyan kit érdekelnek? Letiltottam őket! 25 vagyok, lassan 2 gyermek anyukája! Én kb havonta töltök fel 1-1 képet.
2015. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
33%

Istenem ...

Naponta elcsodálkozom, hogy egyes FIATAL anyáknak milyen komoly problémái vannak! Ilyen hülye kérdést, ne haragudj ...

2015. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Törölném az ismerőseim közül és kész!
2015. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
aki utálkozós szöveget ír ki, szerintem magát járatja le vele, nem a másikat.
2015. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nekem van egy lányom és útban a 2. baba is. Ettől függetlenül engem baromira zavar, h van 1-2 olyan ismerősöm, akik napi szinten ugyanazt posztolgatják ki a babájukról (hogy alszik, hogy néz) De ezek ellenére sosem tennék v írnék ki semmi olyasmit, h nem szeretem őket, mert előfordul, hogy én is osztok meg 1-1 képet és belájkolgatom. (Bár számomra inkább irritáló, mikor én feltöltök nagyritkán egy képet amire jön 5 kedvelés, ellenben egy ismerősöm megoszt egy kiskutyás képet, amire megy 123 kedvelés..kifejezetten ezt én is próbáltam, és valóban, megdöbbentő, h egy kutyás posztra több lájk megy, mint a lányomra.. ill. egy kisgyerekre, akit még ráadásul ismernek is). Én ezért megfogadtam, h törlöm magam, és valószínüleg így is lesz miután megszületik a 2. babánk. Rájöttem, h a FB. egy más világ... feleslegesen meg nem akarom felhúzni az agyam.Mert én nem azért akarom lefotózni a lányom mikor bicajozik, h feltegyem utána, hanem mert élmény.. Neki, Nekem! De ez a kategória, aki már -elnézést- még a baba böffentését is felteszi, az már számomra olyan, h csak "kifelé" éli meg a boldogságot a gyerekével. De ugyanezt elmondhatom arról is, aki napi szinten osztogajta, h hová ment, mit evett és h épp mit csinál. Engem pl egy ismerősöm azért cseszett le, h miért nem teszek fel képet az anyák napi ünnepségről vagy videót? Amire én azt mondtam, h kb az egészet végigsírtam és tökre nem az volt a fejemben, h folyamatosan fotózgasak v videózzak, hanem h ott helyben megéljem a pillanatot. Dehát.. ez a mai online világ. Minden csak kifelé megy.
2015. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én ezért sem vagyok semmilyen önmegosztó portálon rajta. Mármint nem a babás képek miatt. Mert az egy dolog, hogy MÁSOK feltöltenek, ezzel töltik az idejüket, de nekem pedig néznem KELL, ha már facebookos vagyok. Megnyitom és ezt látom. Nem szörfölök, nem tanulok, hanem a többiek önmegosztását nézem. A facebooknak ez a lényege, szerintem az anyuka ne panaszkodjon emiatt. Mindenki azt tölt fel, amit ő maga érdekesnek talál, a kedves ismerősöknek pedig illene kíváncsinak lenni rá, ha már ismerős. Valaki írja, hogy naponta nem, csak heti kétszer tölt fel babás képet. Nem értem, hogy az miért lenne jó? Van olyan, akinek még az is sok. Ha van 20 kisbabás ismerősöm és mindegyik ezt teszi, akkor tele lesz a képernyő babákkal. Aki pedig állandóan a babáját posztolja, az nem tudom, mikor foglalkozik vele. Aki facebookos, annak ezt el kell fogadnia, ha viszont mindenkit letilt valami miatt, akkor mi értelme az egésznek?
2015. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#26: teljesen igazad van. Ha felteszel egy képet, akkor másoknak lájkolni kell, elvárod. Ugyanez vissza. Az ismerősöd feltesz egy nagyon előnytelen képet magáról, a gyerekeiről és te odaírod, milyen jó kép, milyen csinos, mert már minden ismerőse lájkolta, tetszikezte, akkor neked is muszáj, mert majd csúnyán néz rád, vagy ki tudja... Ennek semmi értelme nincsen. Egyébként engem a babaképek egyáltalán nem zavarnak, hanem ezek a csúnya selfiek.
2015. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!