Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek az anyukák miből vállalta...

Ezek az anyukák miből vállaltak kisbabát?

Figyelt kérdés

Minden álmom, hogy nekünk is legyen babánk. 21 éves vagyok, egyetemista, mellette diákmelózom, párommal 5 éve vagyunk együtt, ő 25 éves és nemrég végzett az egyetemmel, most kezdett dolgozni, albérletben élünk. Minden álmom, hogy minél hamarabb legyen gyerekünk. Úgy érzem, hogy megérett a szerelmünk is hozzá, kölcsönös a vágy.

El vagyok keseredve, mert ha azt nézem, hogy mik a legszükségesebbek, akkor minimum jó pár év, mire meg tudjuk teremteni.

Mások miből vállalják a babát? Én egyelőre örülök, ha magamat el tudom tartani :(


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


2014. okt. 28. 21:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
22%

5-ös vagyok, degyfk.-n végeztem!

3 éves képzéssel így van.Azonnal lett egy jól fizető állásom.

A férjemnek pedig azért volt lakása,mert a szülei vettek neki egyet.Én pedig abba költöztem bele,ő már ott lakott egyedül.

Mit nem lehet ezen érteni?Utána is dolgoztam,ő is dolgozott és gyűjtögettünk.

Világos mostmár?

2014. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
69%
Degyfk az mi a tokom? Ha a hapsid szülei csak úgy lakást tudtak venni a pici fiuknak, akkor ha nem lennél Degyfk, ajkor sem lenne anyagi gondod. Nemdebár?
2014. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Felnőttképzési Kar


huh erröl még én sem hallottam...Hajduböszörményben? :O

akkor ez csak az egyetemnek egy kinevezett kara, de diplomát ad? vagy csak egy felsöfoku végzettséget?

2014. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%
Egyetemi diploma minimum öt év. Ez csak valami tehnikum lehet.
2014. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

5-ös vagyok.

Igen, akkor sem lenne anyagi problémám. Nekem is van saját lakásom, de azt kiadtuk albérletbe. Illetve simán megèlnék a saját fizetésemből is.

Mint, azt tudjuk IGAZI diplomája csak a jogászoknak és az orvosoknak van! Akik 6 évig járnak az egyetemre!

Mindenki más csak oklevelet kap. Nekem is felsőfokú oklevelem van!

2014. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Utolsó! Olvass utána a bolognai rendszernek... átlagban 3,5 év alatt lehet a karokon diplomát szerezni!
2014. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
38%
Azért naaa nekem közgazdász DIPLOMÁM van nem pedig felsőfokú oklevelem, pedig ez is 3,5 éves (mármint a BSC)
2014. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
55%

Olyan kemény fedeles kis nyitható könyv amire rá van írva, hogy

OKLEVÉL

DIPLOMA

Ilyened van??

2014. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
29%
Én is válaszoltam a belinkelt kérdésre és nem, nem csak gazdag pasi vagy szülők állhatnak a háttérben! A fenti fősulival mindketten akkor végeztünk, mikor a lányunk is született. A párom már diploma előtt elhelyezkedett,szerencsére olyan a szakmája. A suli mellett mindketten dolgoztunk, így még a fősuli alatt összeházasodtunk, a szüleink nem sokat tudtak hozzá tenni, terhesen az államvizsgáig dolgoztam (nem a szakmámban), albérletben élünk, jó környéken, leleményesen vásárolunk, sokszor pl. használt, de jó minőségű ruhákat, szépen fokozatosan, de megteremtünk mindent, kicsi lányunk tervezett baba volt és nem szenved semmiben hiányt. A férjem keresete átlagos, van diákhitelünk, mégis jól kijövünk es a párom is eleget tud velünk lenni. Mi nem szerettünk volna sokáig várni a gyerekvállalással, jó fiatalon szülő lenni, később mindenképp szeretnék dolgozni, mert imádom a szakmám, de egyelőre a család mellett döntöttünk. Lakást csak hitelből fogunk tudni venni, de ez akkor sem lett volna másképp, ha nem vállalunk most babát, ugyan a saját otthon nagy előny, ez tény,de azt leszámítva ahogy elnézem a környező családokat az akár 10 évvel idősebb szülők sem adnak meg többet a gyerekeiknek, mint mi. Jó kilátásaink vannak, ami a szakmánkat illeti, akár külföldön is, a döntésünk jól megfontoltuk, mindketten dolgos, szorgalmas emberek vagyunk és majd szeretnénk előrébb jutni, de hihetetlenül boldogok vagyunk így! Mindenki úgy kovácsolja a sorsát, ahogy azt jónak látja, nem értem miért kell lenézni és rossz májú megjegyzéseket tenni arra, aki nem úgy él, mint a többség. Vállaltunk kockázatot, de az idő minket igazolt. Le lehet pontozni, meg lehet kövezni, de életünk legjobb döntése volt a baba és teljesen elégedettek vagyunk a jelenlegi életünkkel, tényleg nem értem, miért kell másokon rágódni, mindenki a saját döntéséért felel, nincs olyan, hogy egyik jobb lenne a másiknál,csak, max, hogy ki hogyan találja megfelelőnek. Mi így, kedves kommentelők, Ti úgy, pont.
2014. okt. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó vagyok, bocsánat a hibákért, a telefonom rendre átkölti, amit írni szeretnék, pl. nem " fenti fősulira" jártunk, teljesen másra, mint amiről épp folyik a vita.
2014. okt. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!