Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek az anyukák miből vállalta...

Ezek az anyukák miből vállaltak kisbabát?

Figyelt kérdés

Minden álmom, hogy nekünk is legyen babánk. 21 éves vagyok, egyetemista, mellette diákmelózom, párommal 5 éve vagyunk együtt, ő 25 éves és nemrég végzett az egyetemmel, most kezdett dolgozni, albérletben élünk. Minden álmom, hogy minél hamarabb legyen gyerekünk. Úgy érzem, hogy megérett a szerelmünk is hozzá, kölcsönös a vágy.

El vagyok keseredve, mert ha azt nézem, hogy mik a legszükségesebbek, akkor minimum jó pár év, mire meg tudjuk teremteni.

Mások miből vállalják a babát? Én egyelőre örülök, ha magamat el tudom tartani :(


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


2014. okt. 28. 21:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
24%
Én megbocsájtok a hibákért neked.
2014. okt. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!


igen felesleges irigykedni is meg sopánkodni is, főleg itt..

csak kíváncsi voltam, hogy mások ezt vajon hogy csinálják..


azért a helyzet nem olyan egyszerű, hogy csak úgy pikkpakk kivitelezhető legyen.

egy dolgot nem szeretnék, albérletbe szülni. én is csak a legszükségesebbeket szeretném megadni a gyermeknek, de albiba nagyon kilátástalanul érezném magunkat. ennyi erővel szülhetnék a szülők nyakára is, még az is jobb, de ott is alig lehet elférni.

ahogy számolgatok, hát nem is olyan egyszerű ez.. jó pár éven belül még nem fogok szülni :( csak irigykedek majd a pocakosokra..

azért tök más annak, aki már saját lakással indítja az életét.

2014. okt. 29. 07:06
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagyok,a lányom 2 éves.

TEhát 21 évsen szültem.Nem terveztük őt,azóta is nehézkesen élünk.Egy fizetésből és gyesből.De a lakás saját.Miért?Mert após és anyós vették,anyós eltűnt,hitelt párom és apja fizették vissza.Apja elköltözött a nagymamához,mert ápolni kellett és ott maradt.Nagymama meghalt,így ott volt apósnak a ház.Aztán após is meghalt,így a lakás ránk maradt végülis.De ha albérletben laknánk,már régen éhen haltunk volna egy fizetésből.

Nem,nem vállalnék a helyedben direkt gyereket.Én se akartam még.Nem lett meg a szakmám sem így,gyedet se kapok.A jól fizető munkához meg sajnos szerencse és protekció kell már,nem diploma,nyelv és szakma.(Jó ha vannak ezek természetesen,de már nem ez alapján vesznek fel valakit,hanem ha ismeri xy,akkor őt választják,mert ajánlott ember,nem vadidegen).

Szépen dolgoz te is suli mellett,párod is melózzon,spóroljatok saját lakásra.Szerintem túl nagy bátorság lenne úgy gyereket vállalni bárkinek is,hogy hitel van a lakáson.Egy munkahely se biztos már,így nem lehet arra alapozni,hogy de jó a férjem 300 ezret keres,én 150 ezret,belefér bőven egy 100 ezres lakáshitel is.

2014. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírásért,rajtam lóg a kisasszony :D
2014. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Két évfolyamtársam szült az egyetem alatt (120-an voltunk), mindkettővel közelebbi kapcsolatban voltam. Az egyiknek már dolgozott a férje, de a nagyszülőktől sok segítséget kaptak, mindkét család jól állt anyagilag. Az egyetemet is azért tudta megcsinálni, mert felváltva őrizték a picit a nagymamák.

A másiknak a férje évfolyamtársunk volt, őket teljes egészében a nagyszülők tartották el, a lány sokszor mondta is, hogy a gyes a Pampers-re se elég szinte, sehova se jutnának a nagyszülők nélkül. Itt is pénzesek a családok. Mindketten kaptak lakást, hitelük nem volt.

Hát így.

2014. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
27%
Tisztázzuk már, hogy van a BSC képzés, ami 3,5 éves és diplomát ad, azt követ az MSC képzés...hihetetlenek vagytok
2014. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
18-as igen olyanom van :) közgazdászként skandináv típusú multinál dolgozom senior controllerként....levelezőn az MSC-t is befejeztem...
2014. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Na,akkor csak nekem van igazam!Az nem diploma,az OKLEVÉL!!

Ez a diploma,ami nálunk lóg a falon!A férjem orvos,neki van DIPLOMÁJA!!


[link]

2014. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
29%
Egy szemétdombra szültek , de ők is kikészültek. Nincs semmim, nincs helyem, csak a fejem hogy a falba verjem.
2014. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem nincs igazad. továbbra sem :D! A férjednek van egyetmi diplomája, ami ugye osztatlan képzés még most is. A bsc diploma egyetemi alapszak, elvileg a főiskolai diplomával egyenértékű.....
2014. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!