Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy főzitek a babátoknak az...

Hogy főzitek a babátoknak az első kajákat spenót stb? (4 hós mult) Mit adtok a babának? ,

Figyelt kérdés

mivel kezditek???

A kisfiam 4 hós múlt, és már eszik alma-barck pürét

sütőtököt. Szeretnék főzni is neki csak félek hogy nehogy nehéz legyen neki.

De a baba kaják eddig bejötek nála:)


2010. jan. 28. 15:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
Az utolsó két reagálásod egész értelmes és normális lett, kár hogy nem így kezdted... A türelem meg a kor nem feltétlenül függ össze, szerintem az idősebb anyukák általában türelmesebbek, de biztos van kivétel. Neveld úgy a gyereked ahogy neked jólesik, ha meg tanácsot kérsz, akkor legalább hallgasd meg, aki elmondja a véleményét, aztán egy részét nyugodtan felejtsd el, én is így csinálom:)
2010. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Egy percig nem volt a koroddal bajom, egyszerűen csak azélrt kérdeztem, mert úgy reagáltál mindenre mint egy hörcsög és ez azért nem a higgadt, tapasztalt emberek jellemzője...Ez a rengeteg ????? meg!!!! a te dolgod, hogy mennyit használod, csak pont ettől tűnik zaklatottnak, hisztisnek (a te szavaddal élve idegbetegnek) az írásod, ezért nem érdemes túl sokat használni. És valahogy olyan komolytalan is, kb. mint a 13 éves kislányok órai levelezése. De ez nem függ össze az anyasággal, ettől még te lehetsz a legjobb anya.
2010. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!