Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy főzitek a babátoknak az...

Hogy főzitek a babátoknak az első kajákat spenót stb? (4 hós mult) Mit adtok a babának? ,

Figyelt kérdés

mivel kezditek???

A kisfiam 4 hós múlt, és már eszik alma-barck pürét

sütőtököt. Szeretnék főzni is neki csak félek hogy nehogy nehéz legyen neki.

De a baba kaják eddig bejötek nála:)


2010. jan. 28. 15:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

"Még az is zavar itt egyeseket, hogy valaki T/1-ben ír????"


Bocsánatot kérek, hogy szóltam érte, igazad van, mindenki úgy bugyuta, ahogy akar. Nyugodtan tedd magad nevetségessé vele, nem engem mosolyognak ki érte.

2010. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim válasza:
Lányok mért kell mindig civakodni.mindenki azt csinál a babájával amit akar,ha baja lesz nem temiattad lesz.Amugy meg sütőtök és őszibarack mehet már,de más nem.
2010. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim válasza:
elözö vagyok ne szoljátok le azokat akik nem tudnak szoptatni,ha nincs tejcsi ebben a korban szigoruan csak tápszer.
2010. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Nem civakodás, csak ha valaki kiír egy kérdést, véleményt kér és aztán nekiugrik és lehülyézi a válaszadókat, annak lehet hogy nem szívesen segítenek aztán.
2010. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:

ÉN nem hülyéztem le senkit.

Csupán feltettem egy kérdést,de ezek az anyukák nem komplettek az élő fába is belekötnek,egymást bánják.

Nem értem miért kell így viselkedni!?

Én nagyon köszönöm a válaszokat!!!!

(Az érdemlegeseket)

A többi meg nem izgat, gondolhatod, hogy nem zsíros kenyérrel fogom tömni.

A liszt érzékenyekről meg szerintem, ha a hajlam benne van nem tud mit csinálni az ember.

A másik pedig nem értem miért kell mindenkibe bele kötni??? Még más válaszadókba is??

NEM SEMMI EMBERKÉK PÖTYÖRÉSZNEK ITT, { szegény gyerekek}

Aki így bele köt egy vadidegenbe,hogy nem jó a helyesírása stb... Így ír úgy ír stb.......

AZ mit fog a gyerekével csinálni ha nem jól csinál valamit.Már pedig van úgy ,hogy elír az ember.

IDEGBETEGEK VAGYTOK!!!!!!!!!

ÉS NE ÍTT ÉLJÉTEK KI MAGATOKAT!!!!!!!!!!

Kérdeztem kaptam válaszokat!!!!!!!

Köszi.

2010. jan. 29. 09:18
 56/62 anonim ***** válasza:

22:52-nek! A kérdező a kérdéssel NEM VÉLEMÉNYRE KÍVÁNCSI! Hanem arra ki csinált spenótot ill. mit adott a 4 hónapos babájának (a hozzátáplálás során)!!!


Egy korábbi válaszoló voltam.

2010. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
47%

"IDEGBETEGEK VAGYTOK!!!!!!

ÉS NE ÍTT ÉLJÉTEK KI MAGATOKAT!!!!!!"


Hát, nem tudom... Én egyszer sem üvöltöttem csupa nagybetűvel, húsz felkiáltójellel... Szinte látom ahogy toporzékolsz a gép mögött. Ne más gyerekét sajnáld, én inkább a tiédet sajnálnám... Anyuka most egy kicsit hisztis és ideges úgy látszik...:) Áruld már el hogy hány éves vagy? Tényleg érdekelne.

2010. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:

Én 22 éves vagyok.

Valóban egy kicsit heves természetű,de belátom.

egyébként leírtam a kommentembe.

És ja tényleg jól értetettlenül írtam.(belátom )

És tévedsz nem vagyok idegbeteg nagyon türelmes vagyok fiammal én,imádom a kisfiamat.

Egyébént tapsztalatból írom ,hogy ennek szerintem semmi köze a dologhoz,ugyanis az idősebb anyukáknak kevesebb türelmük van a gyerekükhöz.

Én mindig ilyen sok kérdőjelet meg felkiáltó jelet szoktam írni .

Ez van.

És nem hiszem hogy mindig veszekedni kéne.

kérdeztem valamit és kész vártam a válaszokat.

Az itteni védőnő használhatatlan és mindenki környező kismami akivel beszéltem mkindeki ilyen korban kezde.

Na ne azt hidd hogy egy egész üveget megeszik a gyerekem egy két kanálal fokozatosan.

És eddig csak 2 félét kapot.

De ,ízlett neki és nem volt semmi baj tőle még a kakija is szokásos volt.

És elhihetedd,hogy nekem nagyon fontos a kisfiam egészsége mindennél fontosabb.

És azért mert 22 éves vagyok attól lehetek felelőség teljes ember és anya.

Tervezett baba volt egy tartós kapcsolatba.

És minden készen állt arra hogy jöjjön.

A párommal decemberbe volunk 7 éve együtt,ebből már jó 5/ 5 és fél éve együtt élünk.

A kor nem Számít!!!!!!!!

Van aki 30 felül szül mert akkora érik meg az anyaságra

én korrában értem.Meg van aki akkor találja meg az igazit,ebben sincs semmi kivettni való.

További KÉRDÉS???

2010. jan. 29. 10:54
 59/62 A kérdező kommentje:

Ja és apropóó, én szoktam toporzékolni.

Inkább jókat röhögök:)

Milyen hülyék vagyunk!!!

Én is mennyi dolgot kéne csinálni itthon és ehelyett itt veszekszünk vadidegen emberekkel nem semmi!!!!!

:):)És hogy soha nem a kérdésre válaszolnak de még else olvassák rendesen ott van a korom is a kommentbe!!!

Besz@rás.

2010. jan. 29. 10:57
 60/62 anonim ***** válasza:
az idősebb generációhoz számítók a 38 évemmel,és tapasztalatból tudom,hogy sokkal több türelmem a most egy évesemhez,mint 21 évesen az akkori 1 évesemhez.amiről nem tudsz abba ne szólj bele.tényleg volt aki nem a kérdésre válaszolt,de már az elsőnél jól felhúztad magad jól kioktattál,rendre raktál mindenkit,persze hogy utána kapod az áldást.de tök igazad van,mert sok anyuka tényleg itt éli ki magát,de te sem tétlenkedsz.
2010. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!