Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom butaság, de nem vagyok...

Tudom butaság, de nem vagyok benne biztos hogy jól csinálom-e? Biztos jó ez így? Sokszor olyan lelkiismeret furdalásom van.

Figyelt kérdés
Hamarosan 2 hónapos lesz a kislányom. Este fürdetés és evés után szinte rögtön elalszik a kiságyában és éjszaka is max 2szer ébred fel. Nap közben csak szenvedtem vele. Se a pihenőszékben, se kézben, se a kiságyban, sehol nem akart elaludni. Észrevettem, hogy a babakocsiban a friss levegőn, ha lemegyünk rögtön elalszik. Így napközben kinn alszik az erkélyen. De az a baj, hogy nem egy nap egyszer alszik kinn jó nagyot, hanem minden etetés után kiteszem. Mindig teszek egy próbát benn a lakásban hátha elalszik, de ha el is alszik a kezemben ha le szeretném tenni abban a pillanatban felébred. Ezt úgy kell elképzelni, hogy tisztába teszem, megetetem és kiteszem aludni, aztán 3-4 óra múlva behozom etetni újra pelus csere és megint ki. Ettől olyan szintű lelkiismeret furdalásom van, hogy csak bőgök. Más anyáktól hallom így meg úgy szenvednek a babával én meg csak kirakom az erkélyre mintha nem foglalkoznék vele.. nekem is többet kéne úgymond szenvedni vele, hátha elérném hogy benn is aludjon napközbe. Azt érzem hogy túl keveset foglalkozom vele. Első babám és fogalmam sincs mit hogy kéne.Ez így nem jó, nem megoldás hogy csak úgy kirakom és kész. :( Tudom hogy butaság kicsit de tényleg ezt érzem.
2014. dec. 26. 22:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem azzal van gond h kint altatod hanem h mindig. 2 hónaposnak nem kell minden etetés után kövi etetésig aludnia. Lehet azért nem tudod elaltatni bent mert nem fáradt. Viszont kint elnyomja a hideg. Tedd le játszószőnyegre, ülj mellé, emelgesse a fejét attól h kicsit nyekereg semmi baja nem lesz. erősödnie kell, de ha éjjel nappal mindig alszik nem fog.
2014. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!