Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van-e arra mód, hogy a 15 hós...

Van-e arra mód, hogy a 15 hós oltást elkerüljük? Megtagadhatjuk?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 20:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/150 anonim ***** válasza:
100%

Nem az oltástól lesznek autisták a gyerekek. Az első jelek mutatkoznak kb 18 hónapos kor körül, és ezért van az a tévhit, hogy az oltás váltja ki. De ez hülyeség.

Elmesélek neked egy nem is olyan régi történetet:

Kislányom ovistársa kanyarós lett. Érthetetlen, hogy hogyan, mert oltott. A gyerekorvosuk azt mondta, hogy ne aggódjanak, a kanyaró (a szövődményeitől eltekintve) nem igazán veszélyes a gyerekere. A terhes kismamákra annál inkább és a még oltatlan csecsemőkre. Nálunk van egy picike kistesó, aki még nem kapott mmr oltást, és anyuka az első trimeszter végén járt akkoriban. A pici még nem született meg, nem tudni lesz-e bármi baja. De Ők az orvosok unszolására sem vetették el, bíznak a legjobbakban.

2015. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/150 A kérdező kommentje:

Olvassátok el:

[link]

2015. márc. 30. 21:48
 23/150 anonim ***** válasza:
2015. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/150 A kérdező kommentje:

21-es, látod: kanyarós lett, pedig oltott.....


Ki tudja, mik vannak az oltóanyagokban?


Nem vagyok egy összeesküvés elmélet gyártó, az előző kötelezőket zokszó nélkül beadattam, de ezt az MMR-t nem akarom.

2015. márc. 30. 21:49
 25/150 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az autizmus baromságot maga Wakefield ismerte be, hogy kamu volt. Tök véletlenül pont akkor szabadalmaztatott egy saját MMR oltást, amikor a hamisított tanulmányát kiadta. Olvass utána reális forrásokból.

A nebancs.hu egy fanatikus oldal, rációt nélkülözve. Ha tudsz angolul, orvosi oldalakon is utánaolvashatsz Andrew Wakefieldnek.

2015. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/150 anonim ***** válasza:
25%
2015. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/150 anonim ***** válasza:
89%

You-tube video aztán a hiteles forrás! Tényleg milyen jó is youtube alapján a gyerek életét meghatározó kérdésekben döntést hozni.

Meg rákerestem Neil Z Miller-re a linkelt könyv írójára és annak intézetére:

"Neil Z. Miller is a medical research journalist and the Director of the Thinktwice Global Vaccine Institute."


Tehát az író csak egy újságíró nem rendelkezik doktori fokozattal vagy immunológiai végzettséggel és halál véletlenül van egy intézete, aminek ő a főnöke és oltásellenes tanácsaadással foglalkozik. Nagyon "komoly és hiteles" egészségügyi intézet lehet aminek nem orvos áll az élén, hanem egy laikus irányítja mindenféle végzettség nélkül.

Remélem a Hit Gyülibe is jársz ezen könyvek olvasása mellett mert kb. annyira hiteles.

2015. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/150 anonim ***** válasza:
25%

Ez ugyan nem közvetlen ide vág, de az egyszerűsége miatt érdemes végignézni:

https://www.youtube.com/watch?v=rNP9Ly7GPyo

2015. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/150 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy a sok h.ü.j.e. miatt az értelmes szülők gyerekei is veszélyeztettek.
2015. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/150 anonim ***** válasza:
22%

Neil Z Miller egészségügyi szakíró, aki a könyv végén több 10 oldalt sorakoztat fel felhasznált irodalomként, és nem a Story magazinra és a Bestre gondolok itt. Én olvastam a könyvet, ajánlom másoknak is.

És ezt is olvastam:

[link]

Orvosok, szakértők nyilatkoznak, olyanok, akik benne vannak az oltási üzletben, csak nem beszélhetnek. Mint anno John Virapen, de sztem ez nektek nem mond semmit, mert csak a levegőbe beszéltek. Ja, ők is hazudnak, mi?

2015. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!