Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban élő anyukák! Nálatok...

Panelban élő anyukák! Nálatok ez hogy van? ( folyt. )

Figyelt kérdés

Mi a negyedik emeleten lakunk, és nincs lift. egyenlőre még nem esik nehezemre lépcsőzni, még csak 13 hetes terhes vagyok, viszont sok mindent szoktunk a netről rendelni, vagy csak alapból ha ajánlott levél jön, akkor nem jön fel a postás soha.

Csak felcsönget hogy jött valamim, és megyek le érte, ő pedig lent vár.

ez most nem nehéz, de ha meg lesz a baba nem szívesen fogom fent hagyni egyedül, akár arra a 2 percre se.

Az meg hogy cipeljem a babát le-fel az szerintem nem a legjobb megoldás.

Október végén fog születni, szóval télen még macerásabb lenne ráadni gyorsan valami melegebb ruhát,mert a lépcsőházba nincs fűtés.


Jóba vagyunk egyébként a postással, de nem tudom ez hogy működik. Mondhatom majd neki, hogy hozza fel a negyedikre a csomagot?


2015. ápr. 21. 13:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
30%
és ha reggel kendőbe tennéd a babát? arra az időre mikor várhatóan jön a postás. így a baba rajtad van,max köré tekersz egy takarót gyorsan,aztán lemész.
2015. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
50%

Szólj neki, hogy vigye fel.

Amúgy mi is a 4.-en lakunk és a postás alapból feljön.

2015. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
48%

Aki azt irta hogy o sosem hagyta magara a gyereket max amig a kukat levitte hat erre nincs is szo. Egyik szavat utottea masikkal..

Egyebkent nalunk sem jon fel a 4.-re a postas. En az elejen a babaval mentem le.

Kesobb ha epp aludt amikor le kellett mennem akkor a racsos agyba tettem mivel onnan nem tud kimaszni.

2015. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk azt én sem értem, ha wczel, fürödsz, hajat mosol stb akkor is beviszed a gyereket? Főleg a wcbe... Leszaladni egy csomagért kb. Két perc a gyerek addig tökéletesen meglesz a kiságyban, ha a bejárati ajtót nyitva hagyod azt is hallod ha sír. Ha már most ebből ekkor problémát csinálsz mi lesz később...
2015. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

jézusom, ne fújd már fel kedves utolsó ...

Csak kérdeztem hogy hogy van ez,mivel első baba lesz.

nem remegek itt előre, és izgulok a dolgon, egyszerűen érdeklődtem hogy más hogy oldja meg.

2015. ápr. 21. 15:53
 16/35 anonim ***** válasza:
79%
Berakod a rácsos ágyba és leszaladsz. Ez kb 2 perc. addig semmi baja nem lesz. Nem kell túlgondolkodni. :)
2015. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
58%
Én tuti nem hagynám nyitva az ajtót.Amúgy mindig zárom. Ha jön a kocsi az anyatejért nem jön fel ő sem. Így a 7hós fiamat kiságyba teszem bezárom az ajtót és lefutok. Nem lesz semmi baj!! Ha már nagyobb arra figyelj hogy biztoságban legyen ne érjen el később semmit az ágyból felállva kinyúlva.
2015. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
46%

beteszed majd a kiságyba, bezárod az ajtot és leszaladsz.

akkoris a kiságyban lesz gondolom, ha majd te felomosol, furdoszobába mész stb. elég furcsa, hogy sokan azt irták, hogy nem hagynák egyedul.....nem az utszélén hagyná egyedul, csak a kiságyban..addig amig elintézni az elintézni valokat.

2015. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
34%

A postásnak NEM kötelessége felmenni, miért is lenne? Persze, majd minden panel minden szintjét végigjárja a bazi táskájával... kb. egy év után mehetne rokkant nyugdíjba.


A babát nyugodtan egyedül hagyhatod arra a két percre, csak tedd kiságyba. Semmi baja nem lesz, míg leugrasz meg vissza.

2015. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
68%

Ja, igen: NE zárd be az ajtót, mert ha bármi baj van:

- szerencsétlenkedsz egy sort, mire kinyitod

- lehet, ki sem tudod nyitni az idegtől

- beletöröd a kulcsot a zárba

- elhagyod a kulcsot (igen, akár abban a másfél percben is, apa pl. lazán kidobta a kukába a szeméttel egyszer)

2015. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!