Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban élő anyukák! Nálatok...

Panelban élő anyukák! Nálatok ez hogy van? ( folyt. )

Figyelt kérdés

Mi a negyedik emeleten lakunk, és nincs lift. egyenlőre még nem esik nehezemre lépcsőzni, még csak 13 hetes terhes vagyok, viszont sok mindent szoktunk a netről rendelni, vagy csak alapból ha ajánlott levél jön, akkor nem jön fel a postás soha.

Csak felcsönget hogy jött valamim, és megyek le érte, ő pedig lent vár.

ez most nem nehéz, de ha meg lesz a baba nem szívesen fogom fent hagyni egyedül, akár arra a 2 percre se.

Az meg hogy cipeljem a babát le-fel az szerintem nem a legjobb megoldás.

Október végén fog születni, szóval télen még macerásabb lenne ráadni gyorsan valami melegebb ruhát,mert a lépcsőházba nincs fűtés.


Jóba vagyunk egyébként a postással, de nem tudom ez hogy működik. Mondhatom majd neki, hogy hozza fel a negyedikre a csomagot?


2015. ápr. 21. 13:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem többször is volt, hogy nem hozta fel a csomagom a postás, pedig otthon voltam. Utána veszélyeztetett terhesként gyalogolhattam a postára az értesítővel, mert a férjem a posta zárása után ért csak haza.

No, írtam panaszlevelet a postának, kijött egy ügyintéző és elnézést kért, és tájékoztatott, hogy felhívták a postás figyelmét, hogy ne csinálja ezt többet - utána érdekes, mindig fel tudott jönni. Ezek alapján igen is kötelessége felvinni a csomagot, hiszen a panaszt kezelő hölgy is megerősített ebben. Írj te is panaszt :)

2015. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
szerintem kérd meg, hogy a jövőben legyen már szíves felhozni a csomagot, ajánlott levelet. Cserében néha adsz neki egy csokit, kávét, így ő is készségesebb lesz. Ha nagyobb lesz a baba és jön a jó idő úgysem lesz ez már gond, addig meg szerintem segíteni fog, ha amúgy normális és jóban vagytok.
2015. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen megkértem, hogy hozza fel most, mert a babám alszik, aztán már mindig felhozta.
2015. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 piroska és a farkas ***** válasza:
100%

Szerintem kár ilyen hangnemben vitatkozni. Én azt tudom mondani, hogy a postásnak igenis fel kell jönnie, továbbá, h azért még aki a etről rendel, az sem rendel általában hetente többcsomagot, tehát ez nem mindennapos probléma.

Ahol mi élünk, a postás kint hagyja a biciklit az utcán a nagytáskábal nyilván nem cipeli föl A lépcsházban lakok pedig kint hagyjuk az ajto előtt a sáros cipőt, görkorit, még egy sem tünt el. Rossz lehet olyan helyen élni, ahol ennyire félni kell attol, h 5 perc alatt vki bemegy, de ez persze nem a válaszadok hibája. namindegy, az biztos, h számomra semmi nem olyan fontos, ami miatt a gyerekemet akárcsak egy percre is magára hagynám, és még mielőtt vki megkérdezi, hogy szoktam -e pisilni, igen, szoktam, de nyitva hagyom a fürdőszobaajtot. és nem érzem magam emiatt túlparázos anyának, sőt, azt sem érzem, hogy gátolva lennék a szabadságomban. Ha valaki mindenképpen le kell, h menjen, mégakár egy brzén, ezresért vásárolt kengurut is tarthat otthon erre a célra, zsupsz bele a gyerek és szevasz. Az én kislányom, a maga 80 centijével 11,5 hoaposan probált meg először kimászni a kiságybol. Szerintetek számítottam rá? Hát nem . Annak, h egy baba/kisgyerek saját magát sodorja bajba, sokkal nagyobb esélye van, mint egy betörőnek. nem szabad kockáztatni.

2015. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Szerintem is kár. Nem biztos hogy rosst az adott környék ahol lakik (lakunk) de az ördög sosem alszik és biztony a legelittebb környéken is betörnek sőt korházból is lopnak el csecsemőt stb.. szóval mindenki döntse el maga hogy cselekszik ha rendes felviszi ha nem akkor sajna nincs mit tenni. Mérlegelni kell.
2015. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!