Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban élő anyukák! Nálatok...

Panelban élő anyukák! Nálatok ez hogy van? ( folyt. )

Figyelt kérdés

Mi a negyedik emeleten lakunk, és nincs lift. egyenlőre még nem esik nehezemre lépcsőzni, még csak 13 hetes terhes vagyok, viszont sok mindent szoktunk a netről rendelni, vagy csak alapból ha ajánlott levél jön, akkor nem jön fel a postás soha.

Csak felcsönget hogy jött valamim, és megyek le érte, ő pedig lent vár.

ez most nem nehéz, de ha meg lesz a baba nem szívesen fogom fent hagyni egyedül, akár arra a 2 percre se.

Az meg hogy cipeljem a babát le-fel az szerintem nem a legjobb megoldás.

Október végén fog születni, szóval télen még macerásabb lenne ráadni gyorsan valami melegebb ruhát,mert a lépcsőházba nincs fűtés.


Jóba vagyunk egyébként a postással, de nem tudom ez hogy működik. Mondhatom majd neki, hogy hozza fel a negyedikre a csomagot?


2015. ápr. 21. 13:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
51%

Utsó vagyok, lemaradt, hogy akkor fsza, hogy benn a baba, de te nem tudsz hozzá bejutni.

Vagy ne adj' isten elájulsz valamiért, más be sem tudna menni érte, csak, ha rátöri az ajtót (ha be tudja egyáltalán...)

2015. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
68%

A postásnak kutya kötelessége felmenni.

Ha nem megy,lehet jelenteni a központban ennyi.

Szerintem szólj neki amúgy szépen hogy babát vársz,és legyen már kedves felhozni ha jön valami.Max adsz neki egy kis inspirációt.😉

2015. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 piroska és a farkas ***** válasza:
68%
Csak a kérdést olvastam. Mi 4. emeleten lakunk. Elég nehéz volt minden egyes nap felcipelni a pocakom... aztán a babát, hátamon/oldalamon a táskát, vállamon a szatyrot,bundazsákot, takarot, vizes, ezért fent kiszárított esővédőt, pincekulcsot a 6. kezemben, mindezekkel a kezemben kinyitni a pinceajtot... stb, de már 13 honapja ezt csinálom. nem hagyom fent egyedül, amit elbírok, leviszem, amit elbírok, felhozom.. Értem ezalatt, h lehet, h a szemetet majd csak az este hazaérő férjem viszi le, és lehet, h a piaci nagybevásárlás nem romlando részét is ő hozza majd fel. Hát mitmondjak, várom már, h egyedül lépcsőzzön :)
2015. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
42%
ja igazad van ne zárd be várd meg míg bemennek a lakásba illetéktelenek.
2015. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
21, ha már ilyen joslásokba bocsájtkozol- hogy elájul, osszeesik, elhagyja a kulcsot..akkor bizony számolni kell azzal is, hogy ameddig nyitva van az ajto, addig szépen bemegy valaki, egy-két értéket elvisz, vagy éppen a gyereket rabolja el...na mit gondolsz? akkor most melyik legyen? hagyja 2 percre a kiságyban vagy hagyja, hogy elrabolják?
2015. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
50%
Van aki betudjon menni nem kell aggódni. Jajj de szar anya vagyok mert 5 gyereknek leviszem az anyatejet reggel 6kor sajátomat meg pl nem keltem fel Csak ezért. Főleg amíg tél volt. Köszi a lepontozást..
2015. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja ennyi erővel ne zárjam éjjel a lakásajtót mert hátha reggelre meghalok és kitudja mire veszik észre főleg ha apuka pl külföldön dolgozik. Szóval pad helyzet.Reggel nálunk nagy a mozgás 10 emeletes valaki kilesi hogy egyedül vagyok ajtót sem zárom arra az 1 percre ...lehet megnézhetném magamat.
2015. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha el is viszi a tévét pézt bár mit leszarom de abba belehalnék ha a gyermekemet vinné el bárki is!!!
2015. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírásomért csak már alig látok.
2015. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
67%

22-es vagyok,én soha nem hagytam magára a lakásban egyik gyerekemet sem.Volt hogy szoptattam mikor csengetett a postás pl.,na bumm mentem a postára másnap.

Én se viszem ki a szemetet sem ha az az ára hogy a gyerek egy mp-re is magára maradjon.

De nem vagyunk egyformák.

2015. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!