Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondhatja azt a neonatológus,...

Mondhatja azt a neonatológus, hogy a koraszülött babát csak akkor engedi haza, ha nincs állat a lakásban?

Figyelt kérdés
Magyarán hajítsam ki a kutyámat, macskámat, papagájomat, hörcsögömet ... vagy ehhez semmi köze? Van joga ilyet mondani? És ha nem dobom ki őket, akkor mi lesz?

#koraszülött #neonatolóus
2015. ápr. 25. 22:15
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
29%
Én is azt javaslom, hogy az állatokat tarsd meg, a babád meg dobd ki! Vagy ne vidd haza a kórházból! Az egyszerűbb! :D
2015. ápr. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
64%

Most leszek csúnyán lepontozva, de miért kellene kidobni az állatokat?

Nyilván be vannak oltva, nem a gyerekágyban tartják őket, és azt is feltételezem, hogy tisztán tartják őket.

Ennyi erővel az idősebb gyereket is ki kell dobni ha születik másik, mert a nagy hazavihet mindenféle fertőzést, hozzányúlhat koszos kézzel, stb.

2015. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
26%

Nem mondhatja, de egy koraszülött baba egy kicsit más, mint egy időre született baba. Valószínű oka van, hogy ezt mondta.


El kéne döntened, hogy mi a fontosbb. A koraszülött babád egészsége vagy a kraszülött babád! Amíg pici, valahogy megpróbálnám valakire rábízni, nem kidobni.

2015. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
23%

Masodik vagyok. A papagáj hordozhat olyanparazitákt vagy bármit ami az egészséges embernincsem gond,de egy új/koraszulottnel igen.

De jól le lettünk pontozva! Kár hogy a neonatologust nem lehet!

2015. ápr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
27%

Ne is foglalkozz vele, a neonatológus biztos hülye és csak ba.szakodni, szemétkedni akar veled!


Vidd csak haza a babát az állatok közé, aztán ha baja lesz, majd magyarázkodsz meg majdcsak elszámolsz valahogy a saját lelkiismereteddel is.


Idióta.

2015. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
50%

Alszent emberek, grr...

Ha a baba egy olyan szobaban van, ahova az allatkaidnank nincs bejarasa, szerintem nem lesz ok az aggodalomra. A cica az ami veszelyesebb, de ha kulon helyen van, nem lesz gond.Megfelelo korulmenyek kozott osszeferheto a baba es az allatok.

2015. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
46%
S igen, nagyobb gyerek. Engem probalt ravenni a doki, hogy a lanyomat koltoztessem anyumhoz, s jarjon ott ovodaba... na nehogymar... Odafigyelessel minden megoldhato!
2015. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
25%
Nem álszent vagyok, kikérem magamnak, de nálam nem fér össze a csecsemö (pláne korababa) és jószágállomány egy lakásban tartása... pontozz le nyugodtan, de nálunk az állatnak kint a helye...
2015. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
32%

Álszent emberek?? Komolyan eszem megáll. Azért vagyok álszent mert egy koraszülött baba egészsége fontosabb lenne mint hogy egy állatkertet tartsak a lakásomban? Nem, nem dobnám ki szó szerint az állatokat, de lehet hogy vagy keresnék másik gazdit, vagy ideiglenesen máshol helyezném el. És száz százalék, hogy nagyon le leszek pontozva, de igen, nekem annyival fontosabb a gyerekem egészsége, hogy az állatok tartásáról mondanék le ha az orvos kockázatosnak tartja, nyilván okkal.

És nem, ez NEM ugyanaz mint hogy nagyobb gyerek is van. Ne soroljuk már egy kategóriába azt, hogy ott a papagáj meg a hörcsög kakija meg szőre meg tolla, meg egy kisgyerek.

És nem értem miért lett mindenki lepontozva. Aki lepontozott aszerint normális egy koraszülött gyereket egy lakásban tartani egy hadseregnyi állattal?

2015. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
22%
Álszent? Te ismered egyáltalán a jelentését? Nem hinném. Nekünk is volt kutyánk amibe a védőnő kmondottan örült, de ha koraszülött lett volna a kislányunk, és azt tanácsolja egy szakember, hogy nem szabad állathoz hazahozni, természetesen találtunk volna egy átmeneti megoldást. Te meg gondolkozz egy kicsit - ha megy - mielőtt leálstentezel minket, mert nem tennénk ki semmi fertőzésnek egy korababát!
2015. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!