Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondhatja azt a neonatológus,...

Mondhatja azt a neonatológus, hogy a koraszülött babát csak akkor engedi haza, ha nincs állat a lakásban?

Figyelt kérdés
Magyarán hajítsam ki a kutyámat, macskámat, papagájomat, hörcsögömet ... vagy ehhez semmi köze? Van joga ilyet mondani? És ha nem dobom ki őket, akkor mi lesz?

#koraszülött #neonatolóus
2015. ápr. 25. 22:15
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
83%
A védőnő amúgy is ott lesz elég gyakran.
2015. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk ezen kívül még tikok vannak és egy gyönyörű pávakakasunk♥ :)Velünk szemben nagyon szelíd, de az idegeneknek ellátja a baját, ha nem figyelünk :DD
2015. ápr. 28. 12:15
 43/45 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, én meg a mangalicámmal alszom együtt. Jó meleg a sok zsír miatt, tudom ajánlani dunyha helyett ;)

Egyszer szervezhetnénk egy jószágtalálkozót ;) :)

2015. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdés a megoldódott, a papagájt és hörcsögöt addig elköltöztetjük a nagyiékhoz, amíg pici a baba, a kutyus-macsek nem lesz vele egy szobában, a ló-tyúk-páva kombó pedig udvarlakó, de a páva elég pimasz, egyszer bejött az előtérbe kíváncsiskodni. És nem vicces, a kutyánkat rettegésban tartja és egy rokont majdnem seggbe csípett, majd megnevelem :DD Amúgy a jószágtalálkozó jó ötlet, a mangalicák biztos nagyon cukik :)
2015. ápr. 28. 12:44
 45/45 anonim ***** válasza:
64%

Na, lesz ebből még valami! :)

A döntés szerintem tökéletes!


Jó babázást kívánok!

A tanyasi csirke voltam ! :D

2015. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!