Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondhatja azt a neonatológus,...

Mondhatja azt a neonatológus, hogy a koraszülött babát csak akkor engedi haza, ha nincs állat a lakásban?

Figyelt kérdés
Magyarán hajítsam ki a kutyámat, macskámat, papagájomat, hörcsögömet ... vagy ehhez semmi köze? Van joga ilyet mondani? És ha nem dobom ki őket, akkor mi lesz?

#koraszülött #neonatolóus
2015. ápr. 25. 22:15
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
64%
Nem szokasom pontozgatni, gyerekes idiotasag. Valoszinuleg nem volt soha allatotok, hogy szerintetek csak ugy le lehet mondani roluk. S korababat ugysem engednek ki a korhazbol, ha nincs olyan allapotban, hogy befogadja a szervezete a kinti korulmenyeket. S minel inkabb vedve van egy gyerek, annal nehezebben alakul ki az immunrendszere. Nem kell az allatkakkal egy agyban/szobaban tartozkodnia, de a lakasbol sem kell kitenni oket. S van ket gyerekem, nem a fanatikus allatbarat egyesulet tagja vagyok.
2015. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
54%

tévedsz kedves utolsó, van és volt is állatom (kutya), de SOHA nem tenném ki miatta a gyermekem egészségét egy percre sem. És bármennyire szeretem az állatot, a gyermekemet viszont mindenek felett, így ha az orvos nem tanácsolja baba mellett, gondolkodás nélkül keresnék neki új/átmeneti gazdát.

És ez nem gonoszság, meg szívtelenség, de tudjunk már hideg fejjel is gondolkozni, és rangsorolni, ha már gyereket vállal az ember...

2015. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
46%

Kellenek az állatok a gyerek mellé, de nem egy koraszülött csecsemőhöz! Engem is mindig azzal cseszegettek, hogy kell annak a gyereknek a kosz! igen kell, majd ha meg tudja szerezni magának az övé lehet! Mikor kúszik mászik.

Addig nincs szüksége állatokra! Gondolj bele, kihozod a full steril körülmények közül. Elsőzör azt kell megszoknia, hogy egyáltalán kint van, hogy ti megfogjátok, remélem kézmosás után..nem pedig hörcsöggel a kezedbe papagájjal a válladon!

Lehet persze úgy tartani őket, hogy külön szobában, de mit gondoltok?, az a csecsemő egy helységben lesz folyamatosan...?

2015. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
53%

Tökéletesen egyetértek a 22-essel és a 23-assal.

Nekem is voltak állataim, sajnos most nincs mert panelban lakunk. Imádom a kutyákat. DE. Lehet hogy furcsa vagyok, de ha a gyerekem és az állataim között kellett volna választanom, akkor gondolkodás nélkül a gyerekem mellett döntök. Ezek után már azt gondolom baj lehet velem...

És aki azt írja, hogy biztos sose volt állata annak aki ilyet mond, annak azt mondom, hogy 100%-ig biztos vagyok abban, hogy neki meg sose volt gyereke, ha a papagáját meg a hörcsögét sorolná elé gondolatban.

És valóban jó ha van a gyerek mellett kisállat, de ez nem egy koraszülött babára vonatkozik, akihez eleinte még a saját anyját is szájmaszkban engedik oda.

2015. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
51%

Áruljátok már el, hogy mi abban a lepontozandó, hogy a gyerek az első és nem az állat...

Eltorzult, beteg egy társadalom ez....

2015. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes, több koraszülött is van a környezetemben, ahol van kutya, macska, ló, tehén, vadászgörény, és hazaadták a babákat! A védőnő, gyermekorvos is mindent rendben talált!
2015. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
26%

Az én javaslatom: mondd meg a dokinak hogy hülye, ne szóljon bele, a Te gyereked, és amúgy is jobban tudod.

Ezután tüntetőleg vidd be a hörcsögöt a kórházba és tedd a pici mellé az inkubátorba.

A papagájt nem javaslom, mert amikor kinyitják elrepülne.

A kutya-macska túl nagy, azokat csak akkor tudod betenni mellé ha már nincs inkubátorban.

2015. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha már itt tartunk, a lovammal mit csináljak? A kórházudvaron nem hagyhatom, mert onnét meglép...
2015. ápr. 26. 17:42
 29/45 anonim ***** válasza:
52%
Az udvaron ne is hagyd, kikötheted az ágyhoz vagy kérsz egy infúziós állványt. Tehén nincs?
2015. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
70%

Most mit savazzátok? Igen, vannak olyan emberek, akik állatokat tartanak, és gyereket is vállalnak.

Semmi gond nincs ezzel, amíg a higiéniára figyelnek.

2015. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!