Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülött babát csak...

Egy újszülött babát csak kézmosás után engeditek megfogni a látogatóknak? Mi van, ha vki nem hajlandó rá? Pl. anyós és nem akarsz vele összeveszni

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezt mintha én írtam volna ki. Én anyósom tesz a kézmosásra. Ráadásul oroszlán, nagyon makacs és jobban tud mindent :) Először próbáltam úgy rávezetni, hogy"véletlenül" szóba jött, hogy antibakteriális szappant vettem, mert hát a párom ha megjön munkából azzal mos kezet mielőtt babázik...hát nem esett le neki, sőt kioktatott, hogy ez micsoda hülyeség. Így megkértem párom, ha legközelebb kettesben beszél vele, magyarázza el neki, hogy ez mennyire fontos(tőlem anyós tanácsot sem fogad el, nemhogy kioktatást). Szóval kelletlenül, de kezet mos azóta.
2015. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nekem sajnos a férjem se szeret kezet mosni, neki is sokszor szólni kellett, sőt még most is, és már nagyon unom. sokat kellett vele veszekedni, de azért valamennyire kezd belerázódni most már. de anyóssal még nehezebb. arra gondoltam, hogy majd a nagyobbik lányomat kérem meg, hogy mutassa meg a mamának a mosdót, ha így sem veszi a fáradságot, az már tényleg pofátlanság meg fafejűség, meg bunkóság, akkor nem tudok vele mit kezdeni sajnos, de akkor tőlem se várjon semmit.
2015. okt. 7. 13:22
 13/15 anonim válasza:
Úristen ti hol éltek...remélem nem lesznek a gyerekeitek allergiások ettől a túlzásba vitt mizofóbia.
2015. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
*mizofóbiától.
2015. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne attól allergiás a gyerek ha nem újszütött korától bombázzák bacilusokkal? Viszont ha pár hetesen megbetegszik...na azt nem kívánom senkinek. Én már egyszer átéltem, pont azért gondoltam hogy mégegyszer nem engedem ezt eljátszani senkinek.
2016. jan. 15. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!