Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes anyukak, a parotok...

Kisgyerekes anyukak, a parotok mennyi idot tolt veletek hetvegen? Csak szerintem nem normalis, hogy a ferjem hetvegen delutan 1-2 ig alszik, azutan elmegy uszni 3-4 orat, este meg a gepevel van?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 13:18
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
81%

Ez a baba előtt is ìgy volt? Nekem is rengetegnek tűnik a napi 3-4 óra edzés. Akkor jószerivel nincs is veletek.

Nem szerintem nem normàlis,egy gyerek a lemondàsról is szól,ami nem csak ràd vonatkozik,mert ezek szerint semmi időd nincs.

Jò lenne ezt vele megbeszélned.

2015. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim válasza:
51%
Nemi életetek hogy áll?
2015. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
84%
Ez otthonról menekülésnek tűnik. Párkapcsolati szinten kellene rendbehozni, egyeztetni, hogy kinek mi az igénye (nem a sárdobálós vitára gondolok, hogy "bezzeg én, te meg mindig csak..."). Mert valahol itt lesz a kutya elásva.
2015. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Én hülyét kapnék, ha délután 1-2-ig aludna. Most nem azért, de nálunk a férjemnek is van itthon dolga, és szerintem nem normális az, ha egy kisgyerekes szülő délutánig alszik. Hétvégén mindketten felkelünk reggel, és csináljuk a dolgunkat: reggelit csinálunk, beágyazunk, mosunk, főzünk, teregetünk, stb. Jut mindenkinek ideje a saját hobbijára is, de ez csak akkor fenntartható, ha mindenki kiveszi a részét az itthoni munkákból.
2015. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Most kavezoban vagyok a babaval, a ferjem meg uszni, ma meg nem igazan lattam. A 3-4 ora uszast ugy kell erteni, hogy 45 perc mig odaer , 1,5 otat uszik aztan oltozik stb es 45 perc az ut haza.

A baba elott talan tobb idot toltottunk egyutt.


Valaki kerdezte a nemi eletet, hat az szules ota nincs. Csaszarom volt, nem hiztam el ( 60 kg vagyok , kevesebb mint terhesseg elott ), es nem hagytam el magam.


Mar teljesen kivagyok, felek artok a tejnek is. Szinte a het 7 napjan 20 orat / nap egyedul vagyok :(

2015. nov. 15. 18:00
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a Gyerek?
2015. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
5 honapos
2015. nov. 15. 18:18
 18/44 anonim ***** válasza:
83%
5 hónapja nem éltek némi életetek a férjed nem tölt otthon veletek semmi időt. Én a helyedben megvarnam ma este és megkerdeznem, ő adja be a valopert, vagy adjam be én.
2015. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Ő akarta egyáltalán ezt a gyereket? Ez tényleg nagyon gáz, beszélned kéne vele, hogy vagy változtat vagy pakol.a normális az lenne, hogy ugyanannyi szabadidő jut mindkét félnek...
2015. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

Most bocs, nem akarok rosszindulatú lenni, de biztos hogy úszni jár a férjed...?

A leírtak alapján teljesen elhidegültetek egymástól, ez már nem férj-feleség kapcsolat, a férjed "menekül" otthonról.

Mindenképp beszélj vele hogy ez így nem mehet tovább.

De egyébként mért alszik hétvégén 1-2-ig? Pénteken bulizik vagy mi? Én tuti nem hagynám hogy eddig aludjon mindig, és a gyerekkel mikor foglalkozik? Oké hogy még csak 5 hónapos de akkor is, ő is vegye ki a részét a dolgokból.

2015. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!