Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes anyukak, a parotok...

Kisgyerekes anyukak, a parotok mennyi idot tolt veletek hetvegen? Csak szerintem nem normalis, hogy a ferjem hetvegen delutan 1-2 ig alszik, azutan elmegy uszni 3-4 orat, este meg a gepevel van?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 13:18
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Utolso, koszonom, hogy irtal.


Apukam sajnos nemreg halt meg, igy anyukam is szukolkodik, hogy fogja fentartani a hazat egy nyugdijbol, es o is beteges es idos is mar.


Kulfoldon lakom igy semmi segitseg emberileg, viszont mivel 10 eve itt elek igy kaphatok segelyt, amibol + gyerektartas meg tudunk elni.

Alberletet nehez lesz talalni, mert ahhoz kell ket havi lakber elore ami itt rengeteg, es sajnos a gyesembol eltunk eddig , igy semmi sporolt penzem. En fizettem a benzint az autojaba, hogy tudjon jarni dolgozni ! A gyesembol ...

Munkahelyem megvan, reszmunkaidobe vissza tudok menni, csak talaljak lakast a kozelben, mert most 3 orara lakok tole . Szules elott koltoztunk ide , mert persze igergetett ezt azt a parom.


Nehez lesz, nem tudom vegig tudom - e csinalni :(

2016. márc. 22. 01:24
 42/44 anonim ***** válasza:

A pici miatt vegig tudod csinálni. Nem tudom hogyan, de mi anyák mindent meg tudunk oldani.

A kinti gyámhatóság nem tud segíteni az albérletben? Esetleg pár hónapra anyukád is kiköltözhetne majd az új albérletbe, hogy segítsen a picire vigyázni

2016. márc. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik országban laktok, de esetleg az önkormányzat (vagy ahogy nálatok hívják) nem tudna a lakhatásban segíteni? Érdemes ezeknek utánanézni.

A másik, ami mindig megüti a szememet, amikor azt írja valaki, hogy ő ad a lakbérbe, és ő veszi a babának a cuccait. Mintha ez az ő kis hobbija lenne, vagy nem is tudom... Jobban jársz, ha külön mentek teljesen, akkor nem kell a hülye kocsiját se tankolnod, és a gyerek dolgait sem te állod majd egyedül. Az ilyen pasit kedvem lenne jól tökön rúgni... Oké, hogy nem akar veled lenni, de egyrészt ennek nem ez a módja, másrészt mekkora p*csnek kell ahhoz lenni, hogy valaki a saját gyerekét ilyen látványosan leszarja? Fú, most nagyon felhúztam magam ezen, ne haragudj, nyilván nem erre van most szükséged, hanem tanácsra, bocsi.

Na, csak arra akartam kilyukadni, hogy ilyen helyzetben, főleg ha már régóta kint élsz, mindenképpen járj utána, hogy a szociális hálón belül miféle segítségeket tudsz igénybe venni, nem csak segélyt, hanem akár a lakhatásnak valamilyen formáját, vagy bármit, ami abban segít, hogy el tudj jutni dolgozni és újra legyen kereseted.

2016. márc. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta kérdező?
2020. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!