Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes anyukak, a parotok...

Kisgyerekes anyukak, a parotok mennyi idot tolt veletek hetvegen? Csak szerintem nem normalis, hogy a ferjem hetvegen delutan 1-2 ig alszik, azutan elmegy uszni 3-4 orat, este meg a gepevel van?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 13:18
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy azonnal válnék, de tuti ó, hogy komoly beszélgetésünk lenne. Bízzátok rá valakire a picit, és beszélgessetek el de nagyon komolyan. Az meg hogy nemi élet abszolut nincs, az durva. Mióta babánk van, mi sem vagyunk annyit együtt mint az előtt, de azért 5 hónapig ne legyen. Azért ez ügyben neked is tenned kellene valamit.
2015. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a dolog eldőlt, Ti tulajdonképpen nem éltek együtt, csak még nincs pont téve a dolog végére. Éltem így, és nagyon sajnálom, de hidd el, hogy a kapcsolat nem most fog véget érni, az már véget ért.

A gyerek amúgy nem hiányzik neki? Mert így gondolom soha nem is látja.

2015. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Hát ez elég furcsa.
2015. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Tudjatok hanyszor de hanyszor probalkoztam nala ? En naiv azt hittem, hogy majd a 6. het utan , de semmi, mindig elutasitott, par honap utan feladtam.


Pedig mimolyan jol osszeillettunk, nem tudom mi lett vele :(


Es meg azt sem mondom, hogy nem szantam ra idot, mindig a babaval voltam, mert erre direkt figyeltem, hogy ne legyen igy.


Mit tehetnek meg?


Jovo heten jon a tesom , itt alszik par napot ( messze lakik) arra gondoltam o vigyazna a picire es mi elmennenk etterembe vagy valami ?

2015. nov. 15. 22:45
 25/44 anonim ***** válasza:
79%

Itt már trükkök nem segítenek, csak a tiszta beszéd.

Ha ő is szeretné megjavítani, akkor van esélyetek, de ha ő már nem, netán van valakije, akkor semmit sem tehetsz.

Szerinted ha menekül otthonról, akkor miért akarna étterembe menni? Nem bántásból írom esküszöm, de itt ezek már kevesek.

Le kell ülni vele és kerek-perec megkérdezni, hogy mi a baja és mit akar.

2015. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
59%
Nézd, hitegetheted magad, de egy felnőtt, egészséges férfi nem tud szex nélkül élni 5 hónapig. Nyilván van valakije. Nem sportolni jár el, vagy nem csak sportolni, hanem felrelepni. Nem tudom miért vagy még vele....
2015. nov. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Egy házasságban ez teljesen természetellenes, hogy te próbálkozol nála, ő meg visszautasít. És nem kérdezted meg miért?

Mindenképp beszélj vele hogy ez így nem mehet tovább.

Normál esetben persze az lenne a jó ha elmennétek étterembe kettesben stb., de a ti kapcsolatotok már nagyon nem normális.

2015. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Terveztétek a gyereket vagy csak becsuszott?
2015. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:
Beszeltel vele? Tudsz mar vmit?
2015. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
0%

Jó durvákat írtak itt előttem......


Ha mindig így van az időbeosztása, az valóba nem fair veled, és valóban menekülésnek tűnik. Nem tudom mit tennék a helyedben. De szexszel próbálkoznék, az valószínű. Vagy elmennék vele gyerekestől úszni, persze ha neki is jó. Plusz másfél óra együttlét amikor utaztok.

A kedvencét főzném hétvégente ebédre...

Vagy valami nagyon finom reggeli esetleg, hogy motivált legyen délelőtt kelni és nem 2-kor.

Ennyi, remélem segítettem valamennyit. :)

2016. febr. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!