Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megőrülök itthon! Ez az érzés...

Megőrülök itthon! Ez az érzés ugye elmúlik majd? Vagy hogy alakítsam?

Figyelt kérdés

A lányunk előtt nagyon pörgős volt az életem.

Minden reggel futottam, tornáztam, aztán elmentem reggelizni a barátnőimmel, utána csináltam a dolgomat, ebédek, találkozók váltották egymást, este pedig szórakoztam. 37 hetesen még magassarkúban szaladgáltam.

Most pedig úgy érzem, semmi nem történik körülöttem. Jó, nem itthon ülünk 0-24, a reggeli pletyizések kezdenek visszatérni, megbeszéltük a barátnőimmel, hogy minden hétfőn és szerdán együtt reggelizünk, péntekenként pedig beülünk valahová este koktélozni, vacsorázni, aztán hagyjuk, hogy alakuljon az este.


Imádtam vásárolni, szinte minden nap a Vörösmarty tér környékén voltam. Most pedig az online vásárlásnak hódolok, a férjem kezd hülyének nézni, hogy naponta jön pár doboz és azzal viccelődik, hogyha így folytatom, az új házunkhoz kartonból építhetjük az emeletet...


A lányunkkal nincs semmi gond, csendes és imádni való baba. Bárhová vihetem, általában vagy elalszik, vagy csendben nézelődik, 3 hetes.


2015. dec. 14. 11:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
57%

19, meg se született még a gyereked, de már "teleírtad a naptárad" kis túlzással a gyerek kamaszkoráig!

Nem rosszindulat, de hidd el, örülhetsz ha ennek a negyedét meg tudod valósítani, és akkor még "jó gyereket" is dobott neked a gép. Nyilván ezért a kollektív lepontozás, hisz fogalmad sincs, úgy adsz tanácsot.

2015. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
94%

Ha van pénzetek- márpedig van-, akkor miért nem költöd hasznos dolgokra is? Pl tanulásra? Ha a baba mellett van időd, akkor lehet magántanárt házhoz hívni (pl nyelvtanulás), zenét tanulni, valamilyen tanfolyamra beiratkozni stb. Emellett meg van könyv, amit olvasni is lehet.

Nehéz egy felfokozott élettempó mellől lenyugodni, de meg lehet szokni és meg is kell valamelyest. MOst egy másfajta szerepben vagy! Végezz házimunkát, főzzél, csinosítsd ki magad továbbra is és foglalkozz a babával sokat. El fog menni a nap.

2015. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
70%
Ezt elhiszitek?Nemár,hogy ilyen kis butuskák vagytok!Provokáció! :) :) :D Jelentem!
2015. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: simán elhiszem hogy vannak ilyen emberek. Mért ne? Nagy az isten állatkertje. Persze az ember magából indul ki mindig, és azt várja hogy más is hasonlóan gondolkodjon, de ez az esetek többségében nem így van.
2015. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

1. Nem értem, milyen kérdésre hivatkoztok.

2. Azért nem kell utolsó szemétnek beállítani, mert nem szeretnék melegítőnacis anyuka lenni úgy, hogy még harminc sem vagyok.

3. Szerintem azoknál sincs éppen minden rendben, akik hetekig nem lépnek ki a házból, csak azért, mert gyerekük lett. Biztosan élvezet lehet velük beszélgetni a nap végén, mikor a férjük megkérdezi, mi történt velük aznap...


Elhiszem, hogy mások vagyunk, de azért nem kell leszúrni, mert nem fordult 180°-ot az életünk.

2015. dec. 14. 15:34
 26/36 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, még egyet is értenék azzal, amiket írtál most, ha nem 3 hetes babáról lenne szó, hanem mondjuk 2 évesről...

De egy 3 hetes esetében?? Az érvelésed nem helytálló

2015. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
39%

21: tényleg, tippeket adtam a kérdezőnek és oda is írtam, hogy természetesen tudom, hogy nem biztos, hogy mindet meg tudom 3 év alatt valósítani.


ti pedig a fejéhez vágtok elképesztő dolgokat kiskutyákról meg koktélokról, ha ez egy erkölcsi győzelemről szóló verseny, én nyertem.:))

2015. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
65%

A lanyunk szuletese elott nagyon porgos volt az eletunk. Minden reggel koran keltem majd mentem dolgozni! Ez eltartott egesz keso delutanig! Utanna tettem a dolgom, fozes, mosas, vasarlas, stb..

A napok egymast valtottak.37 hetesen vietnami papucsban maszkaltam mert mas nem jott fel a vizes labamra.

Most pedig ugy erzem semmi nem tortenik korulottem! Na nem azt mondom, hogy 0-24-ben itthon vagyunk!

Minden nap megy a pletyizes a baratnoimmel VIBEREN, olykor messenger is bejatszik! De 6 napbol 3-at biztos, hogy eljutok az auchanba, esetleg az aldira is jut idom! Regen imadtam fodraszhoz, kormoshoz, kozmetikushoz jarni!

A lanyunkkal nincs semmi gond, 12 hetes, csendes ANYATEJES boldog baba!:))

Deeeeee, nekem ez az elet es allapot total megfelel 36 evesen!

Es nem azert nem megyek fodraszhoz mert igenytelen vagyok, egyszeruen most mas a fontosabb es nem azert mert ez eldontottem hanem azert mert ezt az erzes melyrol jon!!!

2015. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
95%

te nem érted hogy van különbség a melegítőnacis meg a koktélozzunk és plázázzunk anyáknál.


ha az ember eljut oda hogy akkor jöhet a gyerek, akkor tudja hogy változással jár, nincs esti bulika, meg na akkor most irány balaton a hétvégére. de ez így van rendjén.


azzal baromira nincsen gond, ha vkinek fontosabb a bnőzés shoppingolás, egészségére. de ő minek szül?

nem kötelező gyereket vállalni.


te valszeg nem akartál gyereket, ha már UNOD!!! 3 hét után! egy életre vállaltad, nem pár hétre-évre.

ÖRÖK ÉLETEDRE!

vagy éretlen vagy, vagy fogalmad sincs az egészről.

és mielőtt nekem ugrasz, nincs gyerekem, mert még nem érzem hogy kész lennék. és gyereket akkor kell vállalni amikor érett vagy hozzá és akarod!!!

2015. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
97%

miért te miről beszélgetsz a pároddal?

melyik kabát van leárazva a c&a-ban?

vagy több mentát tették a mohitodba?


biztos érthetetlen számodra, hogy ha egy apuka hazaér, akkor érdekli hogy mi történt egész nap a gyerekével és az hogy mennyire sózták el a levest a gundelben :D

2015. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!