Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » De most komolyan? Mikor van...

Gyöngyii18 kérdése:

De most komolyan? Mikor van itt a gyerekvallalas ideje? 18 vagyok jelenleg alberletben lakom a baratommal (1,2honapja vagyunk egyutt) igazabol neki fontos a fontossagi sorrend. Eloszor jo munkahely, haz, auto.

Figyelt kérdés
szeretnem megkerdezni,ki hany evesen dontotte el hogy csaladot alapit?

2015. dec. 17. 13:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
akkor 1,2 év, de még csak az sem mert ha ngyon bele akarok menni matematikailag a két tized év az nem két hónap hanem 2*36,5 nap :) na de ez csak vicc. ertjuk hogy ertetted kénem semmit nem kell megvenni mig nem vagy terhes. aztn viszont ki kell perkalni 100-150 ezret csak az alapcsomagert, h szeretnel fogadott orvost akkr még ennyit a szulesert (minimum) aztan az elso egy evet egesz jol meg lehet uszni de aztn jon z ovod az iskola es csak megy a penz. szoval nem art az anyagi biztonsag..
2015. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
és az 1,2 év sem tul sok, legalabb harom kapcsolatom volt 18 felett, mi 1,5 ev korul ert veget...
2015. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

En bizom benne hogy egy jo darabig meg egyutt leszunk. Igaz tenyleg fiatalon szeretnem valalni a gyereknevelest. De ismerek olyan embereket akik 16-17evesen alapitottak csaladot es nagy resze egyedulallo. En meg a nagyneni szerepet is nagyon komolyan veszem! Ha tehetem es ha itt vannak anyanal a tesomek es a 2eves kislanya(hozzateszem ket utcanyira lakik anyukam) akkor mindig felhozom,keszulok hogy jon,veszek neki aprosagokat,es minden ismerosom akivel tartom a kapcsolatot mindenki megmondja hogy tenyleg leirhatatlanul szeretem. Azt is mondtak addig szeretek vele lenni,meg addig van energiam amig nem az en gyerekemet ovom,feltem babusgatom. Ezt ala irom! De mert ne kelnek fel hozza ejjel 3kor? Mert ne legyek turelmes hozza? Viszont en nem jarok bulizni,nem vagyok annak a hive hogy most akkor jol berugok es majd csak haza jutok.. Nem itelem el azokat az anyukakat akik kikapcsolodni jarnak ne ertsetek felre! Csak bennem felderult egy olyan tema ami nagyon izgat. :)

2015. dec. 18. 01:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!