Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki panelben lakik emeleten,...

Aki panelben lakik emeleten, hogy oldja meg a sétát, mikor egyedül van otthon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos benne, hogy elbírom majd a babakocsit meg a babát is, hogy fel-le vigyem a lépcsőn... Esetleg magamra kötöm addig a babát, míg leviszem a kocsit, de komolyan tartok attól, hogy babával, babakocsival együtt fogok legurolni a lépcsőről...Én kicsi vagyok és gyenge, a babakocsi meg elég masszív darab. 4 után ér haza a férjem minden nap, szóval a délutáni sétával nincs gond. Csak amíg egyedül vagyok.. Vagy ha délelőtt leviszem csak kendőben vagy mózesben ide a parkba levegőzni? És csak délután babakocsis sétára?
2016. jan. 20. 11:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
A pincében tartottam a babakocsit, az csak egy fél emelettel van lejjebb a földszintől.
2016. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Milyenek a lakók?? Esetleg lent a lépcsőházban pl. a lépcső alatt tartani a babakocsit? Sógornőm így csinálta,ott bevet szokás volt az anyukáknál,biciklizárral kikötötték a biztonság kedvéért és nem hagytak benne semmit. Én megkérdezném a helyedben a lakókat. Nálunk nincs ilyen lehetőség,én a lányom is és most a fiam is cipelgetem (úgy,hogy aztán a hisztiző 2,5 évesért is vissza kell szaladni),hát ezt szìvesen kihagynám az életemből,de szép kis muszklit növesztettem. Igaza van annak a válaszolónak is,aki azt írta,hogy hamar megerősödsz majd,ha nem találsz más megoldást,de az erkély is jó amúgy vagy a hordozás.
2016. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én először mindig levittem a babakocsit - jó nagy robosztus kocsi volt -, addig a gyereket bent hagytam a kiságyban, hogy csak a bundazsákot kelljen ráadnom. A kocsit lecipeltem, és visszaszaladtam a kislányomért, gyorsan bundazsák, sapi, és loholtam le vele.

Nekünk jó lépcsőházunk van, azért ennyi idő alatt nem lopták el a kocsit. Visszafelé gyerek felvisz, kabát le, kiságyba be, és irány le a kocsiért.

És rettentően vártam már, hogy stabilan üljön, és vegyünk neki egy sport babakocsit. :)

2016. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát, 100%-ban nem bizom meg meg a szomszédokban sem, hogy a lépcsőházban tároljam. Esetleg még az jutott eszembe, hogy reggel, mikor elmegy a férjem leviszi a babakocsit, odaköti biciklilakattal a korláthoz. És akkor csak bele kéne tegyem lent a babát, és mikor jövünk haza, szintén odalakatolnám és ő délután felhozza. Napközben csak nem nyúlna hozzá senki, gondolom... Vagy felfele szerintem még fel tudnám hozni szép lassan, inkább lefele tűnik félelmetesnek nekem :D
2016. jan. 20. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!