Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl sok idő jut magamra? Ti...

Túl sok idő jut magamra? Ti mennyit foglalkoztok magatokkal 1 év alatti baba mellett?

Figyelt kérdés

Nem dicsekvés, nem provokáció. Tényleg érdekel, mert nekem nem úgy tűnt, hogy ez olyan eszméletlen sok lenne, de kaptam ma egy furcsa megjegyzést, ezért kérdezem...


Heti 1x járok masszíroztatni.

Heti 3x megyek délután tornázni.

2 hetente megyek manikűröztetni, pedikűröztetni (ezt inkább tavasszal, nyáron).

2 hetente van egy szabad éjszakám, ilyenkor "pizsibulit" tartunk a barátnőimmel, vagy elmegyünk kicsit szórakozni, táncolni.

3 hetente megyek szépségszalonba, ez több idő, mert ilyenkor egyszerre letudom a hajfestést+néha vágást, a gyantáztatást, szemöldökfestést, szempillatöltést és arcmasszírozást.


Ezek a "fix" dolgok, plusz néha közbejön 1-1 barátnős összejövetel (szülinap, névnap).


Szerintetek ez sok? Baj, ha én nem érzem annak?


2016. jan. 24. 17:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezzel semmi gond nincs. Gondolom van egy apukája is a babádnak, hát ő ugyanúgy lehet vele kettesben, ahogy te, nincs abban semmi.

Én mondjuk ennyit nem jártam el, 2-3 havonta mentem fodrászhoz, vagy még ritkábban, mert szerettem magamnak vágni, igazítani, inkább csak akkor mentem, ha elrontottam :D Tornázni meg jobban szerettem itthon, mert én olyan cikinek éreztem, hogy hamarabb elfáradok, mint a többiek. Masszíroztatni még sosem voltam, de lehet, hogy egyszer kipróbálom :) Körmösnél életem során nagyon kevésszer fordultam meg, nekem nagyon gyorsan nőnek a körmeim, és ilyen gyakran ennyi időt (meg hát lássuk be, pénzt) még gyerek nélkül is sajnálnék rá, pedig amúgy szeretem a műkörmöt, volt is párszor, de tényleg olyan hamar csúnya lesz nekem...

Viszont arra megvolt bennem is a késztetés, hogy legyenek szabad estéim, mondjuk havonta egyszer. Nem éreztem magam ettől kevesebbnek, mint az, aki sosem jár el otthonról gyerek nélkül. Nekem szükségem volt arra, hogy időről időre összejárjak a barátnőimmel, és együtt szórakozzunk, és hogy ez idő alatt ne kelljen megosztanom a figyelmemet. Kellett ez a kikapcsolódás.

Aztán érdekes módon most, hogy már sokkal nagyobb a fiam (8 éves) talán ha évente egyszer-kétszer megyek el itthonról így, mint régen. De ha megszületik a kistesó, és már nem szopizik olyan gyakran, eldöntöttem, hogy el fogok járni úszni, mert azt mindig is imádtam, és a gerincemnek is jót tesz. És pont nem érdekel, hogy más mit gondol :D Sőt, ha találok helyet, újra el fogok kezdeni lovagolni is. 15 évesen ültem lovon utoljára, és olyan jó volt, jó lenne megint menni.

2016. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Rosszul tetted fel a kérdést. Neked nem ennyi idő jut magadra, hanem ennyi időt csinálsz. És nekem sok, nem értem miért kellett sietni a gyerekvállalással, ha még ennyire nem állsz rá készen, és elhanyagolod a gyereked. Csak a babádat sajnálom, nincs még egy éves és alig látja az anyját, mert neki fontosabb a szépítkezés meg a barátnőzés mint a gyereke.
2016. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!