Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a pihenőszék megéri ennyiér...

Ez a pihenőszék megéri ennyiért? Ti megvennétek?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom, hogy ez tényleg Fisher Price-e, mert rákerestem, és ezt adta ki a google:

[link]

Szóval ez ugyan az a szék, de Lorelli márka? Nem tudom, szerintetek ennyiért megéri? Mindenképpen szeretnénk egy rezgős pihenő széket, szerintetek ez jó?


2016. ápr. 11. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
En az újat vennem meg -5000 forint a különbség árban és az újra van garancia is
2016. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

alkudnék a használtra és azt venném meg :)

sokért adja, bár nem néztem mennyik ezek, de az újhoz képest sok a 12.000...de annyira felesleges az új, az egyetlen hibája ami ezeknek szokott lenni hogy az elem lemerül, az enyémbe állandóan cserélni kellett

2016. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az az 5000 ft is sokat számít nekünk. És hibátlannak tűnik a képeken. Szerintetek le tudnám alkudni 10 000-re? Nem vásároltam még így online semmit, nem tudom mennyire szokás alkudozni.
2016. ápr. 11. 11:30
 4/17 anonim ***** válasza:

Lehet alkudozni, legfeljebb nemet mondd. Persze a realitás talaján maradva :)

Nèzd meg a többi pihiszék hirdetéseket, h tájékozódj az àrakról. Akkor jobban fogod látni, mennyit ér.

Csak személyesen vedd át, előre semmiképp ne utalj.

Hogy megéri-e, azt nem tudom, nincs pihiszékünk. Elektromos hintàt láttam anno 15 körül, inkább akkor azt venném.

2016. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
persze, én 14.000 ftról alkudtam babakocsit 11 ezerre...veszteni valód nincs
2016. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia, amit linkeltél a babaszafari.hu-ról, én ugyanilyen pihenőszéket vettem a keresztlányomnak a Brendonban 2 éve, 10.000 forintra volt leakciózva 14.000ről. Szerintem nézz még körül, vagy esetleg menj be más bababoltba is a környékeden, mert ki lehet fogni olcsóbban is!
2016. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 acelsziv ***** válasza:
78%
Mi hasonlót vettünk Chiccoban. Nem voltam hasra esve tőle. Egy Adamo hinta 15 -ért ezerszer jobban megéri.
2016. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ja, csak az Adamot felkötöd és utána azt nem lehet máshová elhelyezni ha jól tudom..

nekem a pihenőszék óriási segítség volt, kb. 3 hónapos korától 11 hónapos koráig úgy végeztem a házimunkát hogy jött velem szobáról szobára...napi szinten 2 órát nyertem így, olyan jól el volt benne, csak kezébe kellett adni valamit...kvázi egy bébi szittert helyettesített ha ezt veszem egy hónap alatt bejött az ára.

az Adamóból talán ki sem látnak ha csak úgy beleteszed nem? A barátnőmnek hasonló van, nem Adamo a márka, de ugyanez a kialakítás és csak akkor volt el benne a gyerek ha lökte...ne annyiban jó volt hogy a nappali amerikai konyhás így főzés közben tudta használni de másik szobába már nem tudott vele menni...


szóval én a pihenőszékre szavazok.


kérdező az árgép.hu-ra ha beíród hogy pihenőszék, kidob egy csomót és ez egy ilyen ár összehasonlító oldal is egyben, persze nincs rajta minden weboldal de én általában itt mindig megtalálom a legolcsóbbat. Bár én a használtra voksolok, csak alkudnék

2016. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nalunk ha cipelni akartam magammal a babahordozoba raktam..szerintem felesleges cucc,kulonosen ha az az 5000is számít....ket gyerekem élte túl a babakort nélküle:)
2016. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja es hogy a kerdesedre is valaszoljak szerintem sok is érte a 12000.javaslom a facebookos baba mama adok-veszek csopikat..en ugy vettem eszre,hogy olcsobb ott vasarolni,mint jofogason
2016. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!