Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a pihenőszék megéri ennyiér...

Ez a pihenőszék megéri ennyiért? Ti megvennétek?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom, hogy ez tényleg Fisher Price-e, mert rákerestem, és ezt adta ki a google:

[link]

Szóval ez ugyan az a szék, de Lorelli márka? Nem tudom, szerintetek ennyiért megéri? Mindenképpen szeretnénk egy rezgős pihenő széket, szerintetek ez jó?


2016. ápr. 11. 11:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
nyilván egy rakat dolog van ami nélkül túl lehet élni a gyerekkort de nem az volt a kérdés vegyen e a kérdező, hanem hogy milyent vegyen...nyilván nem kényszerből veszi hanem mert szeretne erre pénzt áldozni/van miből áldoznia rá..ha nem lenne gondolom nem fakadna sírva és használná helyette a hordozót...egyébként azt meg sokkal macerásabb tisztán tartani mint egy ilyen pihenőszéket, nem is ilyen kényelmes szerintem és nem is rezeg nem zenél.
2016. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%

Ha jót akarsz a gyerekednek, semmilyen pihenőszékbe nem rakod. Mit kell kipihennie? Ha alvásideje van, tedd az ágyába. Ha játszik, fektesd sima viszonylag kemény felületre, ahol szabadon mozoghat, próbálhat fordulni, kúszni, felveheti és lerakhatja a játékait.

Ha módod van rá, rekessz el ráccsal egy nagyobb részt a szobából, amit gyerekbiztossá tudsz tenni. Ha ez túl messze van pl. a konyhától, tedd járókába, amit a konyhaajtó elé állítasz.

A pihenőszék, és minden hasonló korlátozza a baba szabad mozgásfejlődését. Van akinek nem árt sokat, de van akinél nagyon hiányzik az idegrendszernek a sok-sok gyakorló mozgás, míg a háton fekvésből négykézlábazás és járás lesz. Amíg a székbe kötözve "rezeg" meg "hintázik", nem emelgeti a fejét, nem fordul, nem tuszkolja magát körbe a kezével, nem nyújtózik a túl messze lévő játékért és nem tapasztalja meg, hogy van amit elér és van amit nem, amit elejt, az eltűnik, nem veheti fel a földről...

És esetleg két évesen TSMT tornán köt ki, ahol majd drága pénzért megpróbálják bepótolni vele ezeket a dolgokat. Vagy nem értjük, hogy hat évesen miért csereberéli még mindig a két keze között a ceruzát.

2016. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ja csak nem minden baba van el a játszószőnyegen 8 órát...az én lányom nappal csak 2 órát aludt már 2 hónaposan, egy 2 hónapost szórakoztatni napi 10 órában nem egyszerű, főleg ha a hasfájós..a pihenőszékes póz nagyon jó volt neki, nagyon szerette.
2016. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez jobban megéri.

2016. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet vettünk 7.000 forintért, nekünk nagyon bejött. Talán az benne az egyetlenegy pici negatív, hogy góliát elemért futkoshatunk 2 hetente, de babónak nagyon tetszik.

2016. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz a kettő, a második utánzat, tényleg van ilyen a Fisher Price-nak is, az minőségre biztos jobb.
2016. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!