Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elindulnál zsíros, korpás...

Elindulnál zsíros, korpás hajjal sétálni a babával vagy a játszótérre?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, tényleg nincs időd megmosni, mert mondjuk combig ér, a gyerek nem alszik nappal és/vagy önromboló korban van... ha beviszed magaddal a fürdőbe, akkor is hányásig ordítja magát, ha nem veszed fel...

És előző este még úgy ítélted meg, hogy 1 napig még vállalható lesz a fejed, közben mégse...


A lényeg: ne az legyen most a válasz, hogy "előbb megmosom". Legyen képzelőerőd: lehetetlen megmosnod, mert csőtörés miatt el is zárták a vizet, az ásványvíz pedig kevés.


Mit tennél?

Mi a fontosabb: kivinni a gyereket vagy hogy hogy látnak mások?


Tényleg érdekel. Annyira könnyen "leigénytelenezik" egymást az emberek, közben rögtön "sz.ranya" is vagy, ha ezért otthon maradsz.


2016. máj. 19. 08:48
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon rögögök, hogy le lett pontozva a válaszom, pedig a kérdésre konkrétan válaszoltam-ergo hasznos.

Bírom, mikor valakinek nem tetszik a válasz, és inkább lepontozza! :)

2016. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

40-es, számodra újdonság, ha azt mondom: nem a kérdező pontozása látszik a válaszok mellett?


Ti (is) pontozzátok egymást.

Attól még hogy én valakit le-, vagy felpontozok, az önmagában kevés ahhoz, hogy 0 % vagy 100 % legyen (eleve egy szavazatnál még csak nem is jelenik meg a válasz "hasznossága", ahhoz a többieknek is szorgalmasan nyomogatniuk kell).


Egyébként a kérés ellenére is "megmosom a hajam" választ adók és a személyeskedők kivételével, a zöld kezet nyomogattam. Annak is, aki tömören annyit írt: "Nem" menne ki.

2016. máj. 19. 16:49
 43/43 anonim ***** válasza:
29%
a 38-as vagyok. sajnos nem értem a kommentedet. de most megyek hajat mosni. mert van víz.:D
2016. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!