Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy a védőnő ne...

Mit tegyek, hogy a védőnő ne higgye, hogy ver a férjem?

Figyelt kérdés

A héten költözünk és orrba vágtam magam az egyik nagy lámpánkkal, a szemem alatt is be vagyok lilulva.


Az új védőnő kijön a héten megnézni minket. Bármennyi sminket rakok rá, nagyon feltűnő.


Egyből szóljak, hogy mi az, vagy pont amiatt lenne feltűnő? Esetleg viselkedjek természetesen, mintha ott se lenne?


Mivel új kerület meg új védőnő, nem tudjatom előre, feljelent-e minket valahol. Sajnos itt alig van gyerek, lehet, hogy túlbuzgók az emberek.


2016. jún. 1. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Én elmondanám, ha már úgysem lehet takargatni. Nem hiszem egyébként, hogy feljelent, max. ha már harmadszorra adnál elő valami ilyesmit :)
2016. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz kérdés, mivel nem ismer benneteket, így valóban ki tudja, mit gondol...

Vagy kérnék egy másik időpontot tőle, mert még nem értek rá, vagy poénnal elütném a dolgot: Pl: "bemutatom a babámat, és a lámpánkat is, ami ezt a foltot okozta."


Az idő majd igazolja, hogy nincs oka kombinálni.

2016. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Az tuti, hogy ha valaki elkezdené nekem azt magyarázni, hogy ezt a lámpa csinálta és nem a férjem, már írnám is a jelentést lehetséges bántalmazásról. Szóval inkább ne magyarázkodj feleslegesen.
2016. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem viselkedj természetesen, mintha ott se lenne. Ha gyanakszik, akkor meg úgyis fel fog tenni kérdéseket, pl. hogy hogy szerezted a sérülést, vagy hogy apukát zavarja-e a gyereksírás.
2016. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Vajon akkor is kérdezősködne, ha a férj arcán lenne sérülés? ;)
2016. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
A férjekkel valószínűleg alig találkoznak a védőnők. Az anyukák nehezen tudnak kibújni ez alól.
2016. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
Igen, biztosan ez az oka. ;)
2016. jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Értem én, hogy mire gondolsz. A családon belüli agresszióra, a bántalmazott nőkre. De van ilyen fordítva is. Csak ők jobban tudják palástolni, elkerülni stb. Volt már példa ilyenre is.
2016. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A férjem is itthon lesz, mert itthonról dolgozik. Amúgy engem pl zavar a gyereksírás, de nem verem meg az apját, amiérr megcsinálta:D
2016. jún. 1. 09:14
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
HA takargatni próbálod, meg magyarázkodsz, akkor az nagyon gyanús. Szerintem kezeld helyén a dolgot, ha rákérdez akkor mond meg, hogy lefejelted a lámpát.
2016. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!