Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy a védőnő ne...

Mit tegyek, hogy a védőnő ne higgye, hogy ver a férjem?

Figyelt kérdés

A héten költözünk és orrba vágtam magam az egyik nagy lámpánkkal, a szemem alatt is be vagyok lilulva.


Az új védőnő kijön a héten megnézni minket. Bármennyi sminket rakok rá, nagyon feltűnő.


Egyből szóljak, hogy mi az, vagy pont amiatt lenne feltűnő? Esetleg viselkedjek természetesen, mintha ott se lenne?


Mivel új kerület meg új védőnő, nem tudjatom előre, feljelent-e minket valahol. Sajnos itt alig van gyerek, lehet, hogy túlbuzgók az emberek.


2016. jún. 1. 08:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Néhány éve éjjel az előszobában átestem a saját papucsomon. Olyan jó sikerült, hogy könyékig átnyúltam az ajtó üvegén, közben arccal tompítottam a kereten.

Könyékig szétszabdalt bőr, oltári nagy monokli. Futás az ügyeletre, jó néhány öltést kaptam.

Nyilván nem lehetett elkendőzni, így inkább mindenkinek elmondtam, hogy mi történt, nehogy találgatás legyen belőle.

Mivel egyszeri eset volt, és nem hetente kellett monoklit magyaráznom, senki sem kételkedett a szavaimban.


A gyerekeim elég gyakran virítottak monoklival. Egyszerre érték el az asztalsarok magasságát, folyton futkostak, menetrend szerint nekimentek. Megesett, hogy mindkettő ki volt dekorálva. Gondolhatjátok, kézen fogva sétálsz két kisgyerekkel, és mindkettőnek ott a monokli a szeme alatt. ha valaki nagyon nézte őket, elmondtam mi történt, és kész. Sosem jelentett fel senki. A védőnő azt mondta, ő több monoklit látott már, mint egy boxedző.

2016. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

1. Ha ott lesz a férjed a látogatáskor, akkor a védőnő fel tudja majd mérni, milyen a viszonyotok egymáshoz, mennyire látszik agresszívnak a férjed.


2. Ha bántalmazásra gyanakszik, azt valószínűleg szóba hozza a védőnő magától is. Ekkor elirányíthatod az előző védőnőhöz, hogy tőle kérjen információt felőletek.


2. Ha azt gondolná, hogy a férjed ver téged, akkor szerintem alaposan megnézi a gyereket, hogy rajta lát-e verésnyomokat.

2016. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én max azt csinálnám, hogy beszélgetés közben valahogy mellékesen megjegyezném, hogy "jaj és még raadadul jól szembe vágtam magam a lámpával is múltkor" vagy valami ilyesmi, csak természetesen.
2016. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na, meglátjuk, mikor jön ki.:) Az előző védőnő szerint ebben a körzetben nagyon lusták, ha nem keres meg a védőnő engem soha, ne csodálkozzak, neki ez a tapasztalata. Na, majd a következő költözéskor a következő védőnő:D
2016. jún. 2. 09:24
 15/15 anonim ***** válasza:

Én 2 éve az egyik ajtónk szélének mentem neki lendületből. Olyan jól sikerült, hogy el is repedt az orrcsontom, ráadásul a jobb szemem másnapra bedagadt és belilult. Természetesen a másnap délelőttöt az ügyeleten töltöttük, ahol a többi beteg elég furán nézett rám, ahogy ültem a férjem mellett. Tuti azt hitték, hogy ő vert meg. :D

Az orvos nem kételkedett benne, hogy valóban ennyire szerencsétlen vagyok. :D

2016. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!