Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyük magunkkal anyukámat és...

Vigyük magunkkal anyukámat és a lányunkat, vagy úgy jobb, ha itthon maradnak?

Figyelt kérdés

Júliusban lesz a vőlegényemmel az 5. évfordulónk és ezért szervezett nekem egy meglepetés hétvégét oda, ahol összejöttünk. És akkor lesz az egyik kedvenc énekesnőm koncertje is.

Szóval július közepén négy napot külföldön lennénk.

Viszont van egy 10 napos kislányunk, aki akkor lenne 7 hetes. Nem tudom, mi lenne a jobb megoldás.

Ha jönne velünk ő és anyukám is és a picivel lenne, vagy ha itthon maradna a lányunk mamával.


Azért is hajlok afelé, hogy maradjanak inkább, mert miután hazajövünk, rá 3 napra indulunk nyaralni és nem akarom, hogy teljesen összezavarodjon a napirend, vagy bármi ilyesmi.



2016. jún. 6. 14:38
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
76%
Nagy kamu!
2016. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
83%

Ha bármi történne a gyerekeddel, vagy netalántán anyukáddal..és a gyereked élete is veszélybe lenne..hogy tudnád megbocsájtani magadnak,hogy otthon hagytad?!

Nincs gyerekem... de egyszer fix h ennyi idős gyereket nem hagynám egyedül..még anyámra sem mikor tudom h semmi baja nem lehetne mellette... De gratulálok... amúgy attól hogy vkinek van gyere még nem jelenti h elhanyagolja magát..ha viszi a babát is lehet nő a nő :D

2016. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoptatod a babát? És nem is szeretnéd? Mert ha most még nincs is elég tej simán lehet, hogy addigra már lesz.

Ha mindenképpen utazni akartok,vinnetek kellene a gyereket. A vőlegény, akivel utazol a baba apja? Mert akkor jó lenne, ha elmélyítené magában a gondolatot, hogy gyereke van, nem jöhet-mehet ahogy eszébe jut.

2016. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

"Jaj, Ő egyáltalán nem ordítós baba, szóval ettől nem félek. :)"

Komolyan azt hiszed, hogy tíz naposan kialakult személyiség a gyereked, és mert eddig nem sokat sírt életében nem is fog???

Nem nézek le senkit, aki nem tudja szoptatni a gyerekét, sajnos van ilyen. De ha valaki meg se próbálja,és tíz nappal a szülés után tudja, hogy a héthetes csecsemője csak tápszert fog kapni azt erősen rosszallom.

Persze ha valami súlyos betegség miatt nem szoptathatsz, akkor ne foglalkozz ezzel a véleménnyel. Úgy sejtem, egyébként sem fogsz.

2016. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Húha, itt gyk-n ilyen kérdést ne tegyél fel inkább, mert azonnal jönnek a vérmamik, akik szerint szaranya vagy, ha a gyereked nem lóg a melleden (vagy legalábbis rajtad) a nap 24 órájából minimum 26-ot. Írta valaki, hogy a 7 hetes gyerek bömbölne utánad egész nap, ezen konkrétan felröhögtem, ne haragudjatok, de egy 7 hetesnek még pont teljesen mindegy, hogy ki eteti meg napi x-szer, teszi tisztába, meg rakja le aludni. Az anya után bömbölős korszak jóval később jön. Persze ha feltételezem, hogy tápszeres (gondolom az, mert máskülönben ez elég kivitelezhetetlen lenne), mert nyilván megszoptatni nem tudná más, és akkor valóban bömbölne, de akkor sem az anyja után, hanem a kaja után.

A kérdésre válaszolva, ha a mama bevállalja, és te megbízol benne, akkor menj nyugodtan, bőven elég időtök lesz együtt lenni és kötődni.

A fiam születése után kórházba kerültem egy hétre veseproblémák miatt. 2 hetes volt akkor. Nem volt választásom. Lepődjetek meg: a fiam nem utált meg, sőt a mai napig sem sikerült neki, pedig már 4 éves...

2020. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!