Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amíg leviszitek a kocsit...

Amíg leviszitek a kocsit magára hagynátok a babát a lakásban? Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

2. félemeleten lakunk, nincs tároló, a babakocsivázat viszem először, addig 4 hós babám ébren vár az ágyban kb. 1 percig. Utána mózessel együtt viszem.

Felfelé mózest először és abban marad amíg a vázat hozom.

Egy ideig próbáltam fordulónként, de akkor lakáson kívül kell földre tenni a gyereket és lakik itt kutya meg neveletlen gyerek, egyszer épp akkor jöttek ki amikor a babám a földön volt, a gyerek már ment oda és elkezdte fogdosni, mondom nem hiányzik se ez, se a kutya.

Esetleg fent összerakni és léptetni lehetne, de az jóval lassabb meg elég nehéz összerakva és a kocsi se túl lépcsőbarát (kaptuk).

Anyám mondja mindig, hogy ne hagyjam egyedül. Anyós szerint meg boltba is mehetek ha alszik, na olyat nem tennék.



2016. jún. 28. 14:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Énis így fogom csinálni ha megyünk sétálni kocsi váza le,baba addig lakásba,aztan mozestol a baba,3.emelet lift segítség nincs ,gondolom wc re is jársz és akkr nem pár mp hagyod magara
2016. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem zárom kulcsra a bejárati ajtót, kint is kilincs van, új ajtó, beszorulós balesetre szerintem nem sok esély van.

Wc-n hallom, ha hosszabb időre megyek viszem magammal mózesben vagy pihenőszékben, különben tuti akkor kezd ordítani.

Hamarosan sportba kerül, akkor talán marad a kocsi+baba sorrend, de mózes nélkül nem olyan batár nagy a kocsi, lehet le tudom léptetni.

Mei-taim van, de hosszabb ideig kötöm meg mint amíg fordulok, karikáson gondolkoztam, az elvileg a leggyorsabb.

2016. jún. 28. 17:19
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
En nem mertem egyedül hagyni.eleinte egyik kezemben az osszecsukott babakocsi, masikban a mózes. Később betettem a babat a kocsiba es együtt vittem le-fel őket. 3. emelet
2016. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igen, egy karikás nagy segítség lehet erre (is), meg majd később, amikor már azt hiszi magáról, hogy önjáró, pedig még annyira nem :o
2016. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ajtóra figyelj, hogy be ne csapódjon, vagy a lakáskulcs legyen mindig nálad, hogy kinyithasd.
2016. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!