Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Mit tennétek, ha rájönnétek, hogy nem a párotoktól vagytok terhesek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 02:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, igen, nem tudom mit hoz sors, viszont azt tudom, hogy sosem csalnám meg a férjem, nincsenek bennem útszéli gének. Ha szeretek valakit nem csalom meg, ha meg nem szeretem már, van annyi gerinc bennem hogy felvállaljam az érzéseim, és elváljanak útjaink.
2016. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! Végig olvastam.


Többféle "életút" látszik kirajzolódni, de azt nem mondanám, hogy elb*asztam az életem :) Mivel életem első kisbabáját várom és pont olyan örömmel fogom ezt tenni (már most örülök neki), ahogy minden gyerek megérdemli, hogy várják (ő az egyetlen ártatlan). Lehet, hogy mint feleség (szerintetek biztos) elbuktam. De mint anya, egyáltalán nem biztos! Hiába akarjátok a kettőt egy kalap alá venni, ezt nem lehet.


Ebben a történetben (mint az összes többiben) mindenkinek meg van a felelőssége. Egyébként lehet, hogy már én sem akarom egyáltalán ezt a kapcsolatot a párommal, függetlenül a gyerek apjától. Ennek pillanatnyilag az egyetlen oka az, hogy életem végéig nem fogom azt hallgatni, hogy mit tettem. Vagy az is lehet, hogy a gyereket nem tudná elfogadni a párom. A gyerek apjának viszont most már biztos, hogy el fogom mondani, de semmire sem fogom kötelezni. Annak semmi értelme nem lenne.


Szóval lehet, hogy a gyerekkel egyedül fogom folytatni. Ettől sem ijedek meg :) Van egy kétszintes házam (ebben lakunk, a szüleim öröksége volt, de rám íratták) és jól fizető állásom van, szóval egyáltalán nem függök anyagilag senkitől. Fiatal vagyok (26), szóval még sok minden vár rám :) Nem gondolom, hogy egy gyerek és egy tönkrement kapcsolat az életem "elb*szását" jelentené.

És hangsúlyozom, hogy ez az az eset, HA elmondom és VÉGE lesz a kapcsolatomnak...

(Egyébként ha nem érződne ennyire rajtatok a rosszindulat és az, hogy mennyire kívánjátok nekem a legrosszabbakat, még komolyan el is gondolkoznék azon, hogy miket írtok- egy- két kivételtől eltekintve!)

2016. szept. 18. 16:21
 33/39 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek el, senki nem hibátlan. De azt gondolom hosszú távon mindenkinek az lenne a legjobb ha elmondanád az igazat. Az apának is, a párodnak is. A gyerek is megérdemli hogy tudja ki az apja. Írod hogy lehet szétmentek, ezek szerint eleve nem jól működik a kapcsolatotok. Valószínűleg ezért léptél te félre, csak kár hogy egy nős pasi az a bizonyos "másik". Szerintem ez a gyerek csak az utolsó löket ahhoz hogy bátorságod legyen kilépni egy rossz kapcsolatból. Minden esetre ha egyedül maradsz, ha nem, hidd el hogy jobb az őszinteség.
2016. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz egyedül gyereket nevelni. Attól függetlenül hogy lakásod és állásod is van. De persze senki nem halt még bele. Azt sem tudtam meg hány hetes vagy? Hát sok sikert és erőt az elmondásohoz.

Egyébként az én férjem előző házasságában a nő félre lépett. Nem hagyta el őket egészen az érettség vizsgáig egyiket se. De onnantól kezdve hogy kiderült félre ment a volt neje minden nőt megdugott akit csak lehetett. Igy éltek még 10 évet. Aztán megismerkedtünk válás és stb.... Én azért nem vetettem botot mert Én sem vagyok szent ember de az igazságot mindenki megérdemli.

Az a válaszoló voltam aki félre értette a háborgásod. :) Most 2 csodaszép gyereket nevelek úton a 3. és sosem bántam meg azt a sok-sok stresszt ami végül azzal járt hogy együtt legyünk. Na de ez más téma.

2016. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
21-es válaszoló voltam az utolsó hozzászólással együtt
2016. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Én rosszindulatot és rossz akarást sehol nem láttam kérdező. Vélemény volt, nem ugyanaz.

Ez pedig ki fog derülni, mert egyszerűen elkerülhetetlen.

2016. szept. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Kiemelted a kerdest, elmondtad ?
2016. nov. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

En ugyan nem irtam idaig ide csak vegig olvastam.

Kivancsi vagyok a fejlemenyekre!😃

2016. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Mar megint egy hulye kerdes.. polgarpukkasztasra megy mar megint a kerdezo.
2016. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!