Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Mit tennétek, ha rájönnétek, hogy nem a párotoktól vagytok terhesek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 02:22
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
67%
Huh, hat elég nehez beleelnem magam a szituba, de ha muszáj akkor nagyon szarul érintene. :-/ szerintem szétzabalna a bűntudat meg a szorongás, amit megspekelne a döntésképtelenseg, hogy elmondjam e, nem mondjam e?! Meg az aggodalom, h lebukok... Pff nagyon sz"":r lenne
2016. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Nem túl régen tudtam meg, hogy pontosan hány hetes. Ezek szerint ő akkor pont nem volt itthon 2 hétig, amikor fogant a bébi. Most nem tudom, hogy elmondjam-e...
2016. szept. 17. 20:03
 13/39 anonim ***** válasza:

:-D ha nem teljesen idióta a pasid,akkor maga is rá fog jönni!

De gratulálok,hogy ezt így sikerült összehozni! Miért fekszel más alá?? Ráadásul,ha már más alá fekszel,annyi eszed lehetne,hogy védekezz! ( jó,tudom,persze nálad is az van,mint itt a gykn mindenkinél,hogy fog.gátló mellett sikerült be...)

2016. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik nem számolnak annyira utana. Mármint, en simán el tudtam volna hitetni (ha akartam volna) a férjemmel, hogy ennyi meg annyi hetes vagyok. Ő annyira nincs képben ezekkel :D
2016. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Én inkább a szeretőd miatt aggódnék.. Mert egy dolog, hogy nem tálalsz ki és a férjed soha nem fog rájönni magától, mert egészen biztosan nem fog számolgatni. Fingja nincs arról, hogy hogyan mi merre hány méter.


Na de a szeretőd nem fogja furcsállni, hogy együtt voltatok, majd te 1 hónap múlva terhes vagy? Ha mást nem, akkor majd a gyerek születésénél tud számolni.. Én inkább emiatt aggódnék. ;)

2016. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy gyógyszer mellett, mert nem. A sok felelőtlen döntésem közül ez az egyik. De most már igazán mindegy, mert terhes vagyok. A "szeretőmtől" nem tartok. A férjem is tipikusan az aki bevenné, amit mondok, de ő meg különösen. És egyébként sem hiszem, hogy apa akarna lenni :) (saját helyzetét és mentalitását ismerve!)
2016. szept. 17. 22:22
 17/39 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek. Nem azért mert ebben a helyzetben vagy. Vajon milyen lelkivilága lehet annak az embernek, aki egy ilyen történést úgy kezel, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga?! Sajnálatra méltó.
2016. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Most egészen pontosan mi lenne az elvárható ebben a helyzetben? Legyek öngyilkos? Menjek abortuszra? Borítsak fel egy másik házasságot? Vagy a párommal neveljünk fel együtt egy gyereket? Nekem az utóbbi tűnik a legmegfelelőbbnek...
2016. szept. 17. 22:32
 19/39 anonim ***** válasza:

"A sok felelőtlen döntésem közül ez az egyik."


Ebből nekem nem úgy tűnik, hogy te a marha nagy racionalitásod miatt állsz így a témához ahogy. Mindenesetre a te életed, nyilván úgy éled ahogy akarod. Én meg szánakozok feletted egy sort, aztán alszok egy jót és élem tovább a sajátomat.

2016. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de még így látatlanban sem irigyellek :D

Nekem jó életem van, amiben vannak nehézségek. Most éppen egy picit nagyobbal kell szembenéznem. Érdekel, hogy mások mit gondolnak, de alszok egy jót és magam döntök :)

2016. szept. 17. 23:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!