Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Mit tennétek, ha rájönnétek, hogy nem a párotoktól vagytok terhesek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 02:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól értem a szeretődnek is családja van? A Te férjed meg kicsit buta ember szerinted.

Úgy veszem ki hogy megtartod a babát.

Amit viszont megérdemlnek a felek hogy elmondod nekik.

Te letudsz élni egy életet úgy hogy hazudtál azzal kapcsolatban a férjednek hogy nem az övé a gyerek?

Ha jó a kapcsolatod miért hagytad felcsináljon a szeretőd?

Ha a szeretőd nem válna el a kedvedért biztos hogy megérte most egy nagyobbat hibázni?

Arra gondolsz később ha semmiben nem fog hasonlitani az apjára a gyerek nem fog feltünni otthon? Most nem a szemszinre gondolok. Ez egy nagyon öszetett dolgod egyébként és nagyon nehét helyzet is. Nem mondom vetesd el.

Ha a férjed simán bevenné akkor eddig hazigságokra épült az életetek. Vagy nem jól látom?

2016. szept. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
55%

" Nekem jó életem van, amiben vannak nehézségek"


Nehézség az,ha pl.nem tudod befizetni a gázszámlát! Ez,amit te csinálsz a geny'óság!

Milyen lelkületű emberek élnek "családban"? Becsinált a szeretőd,te meg halál nyugodtan megtartod,mert ugye a férjed egy balek,a szeretőd meg csak döngetni tud!

És megint ki fogja megszívni?? Na ki?? A gyerek!

Ha az én anyámról derülne ki,hogy félrebszott és én nem.is az "apámé" vagyok,hát az biztos,hogy rá se nyitnám többé az ajtót!

Mert,hogy kiderül az biztos,kérdés,hogy mikor!

2016. szept. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Nyilván itt senki sem ismeri a helyzetünket pontosan.

El egyértelműen nem fogom vetetni! Ez meg sem fordult a fejemben. Valami más megoldást kell találnom.

Lehet, hogy el fogom mondani, de még nem vagyok biztos benne. Viszont tudom, hogyha el akarom mondani, akkor nincsen túl sok időm rá, mert egyre nehezebb lesz.


Nem tartom butának a páromat, egyszerűen egészen biztos, hogy nem számolgatna. Ennyi!

Egyértelműen azért mondja mindenki, hogy milyen nyugodt vagyok, mert azt, hogy van szeretőm, nem bántam meg. A gyerek nyilvánvalóan "hiba" volt. De bárki is az apja, ÉN szeretni fogom, mivel az Én gyerekem (is).


Még ennyit: ha megtudnád, hogy nem az apádé vagy akkor az anyádat megutálnád? Az nem számít, hogy ki nevelt fel végül is... Vagy hogy neked akarta volna a legjobbat és azért tett így... Mert így egy CSALÁDBAN nőhettél volna fel, nem zabigyerekként.... Igazad van! Ja, várj! Mégsem! Szerencséje van anyádnak, mert igen hálátlan gyerek van...

2016. szept. 18. 08:43
 24/39 anonim ***** válasza:

Nem kell háborogni kérdező! Ezt a kérdést Te tetted fel, és gondolom számitottál kritikára. Nem a gyerekről beszéltem aki nem tehet semmiről rosszul értelmezted hanem a férjedről meg a szeretődről.

A férjed aki nem buta és lehet nem fog számolgatni attól még lehet hogy később nem fogja látni benne magát. Én ezt irtam.

A szeretődtől vársz majd segitséget vagy befejezed vele?

2016. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
21-es válaszoló voltam az utolsó irással.
2016. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Én meg elsősorban nem neked válaszoltam! Legalábbis, amit háborgásnak vettél. Hanem a 73%osnak!

De egyébként nem háborgok :) Csak nekem is van véleményem!


Hogy őszinte legyek a gyerek apja fogalmam sincs hogyan reagál(na). Ez nem volt téma közöttünk.

2016. szept. 18. 11:09
 27/39 anonim ***** válasza:
Aha, gondolj bele, nem számol utána, rendben. Elég csak egy hely, ahol vércsoport meghatározást kell csinálni, és rájönnek hogy hoppá, ettől az apától ennek a gyereknek nem is lehetne ilyen vércsoportja, máris bukta. Márpedig ez eléggé gyakran elő szokott fordulni, elég egy mandulaműtét, baleset, betegség, vagy bármi egyéb. Vagy csak a gyerek tanulja majd a vércsoport meghatározást általánosban, és szemet szúr neki, hogy itt valami nagyon nem stimmel? Ezekben az esetekben mit fogsz tenni? Tudod, a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát
2016. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
50%

Tehát ha majdan lebuksz és a gyereked a szemedre veti,hogy az anyja egy k....,akkor te nyugodtan lehálátlanozhatod,hisz te,te hős anya,mindenkit átbszva vállaltad ezt. Csak épp vele nem számoltál! Hogy ahogy most itt vered magad,a gyerekednek is lesz véleménye!

Imádom,mikor annak van a legnagyobb pofája,akinek lapítania kéne,mint szr a fűben (jelen esetben neked,kérdező)!

Te életed,úgy bszod el,ahogy akarod! Jah,várj! Már elbsztad! :-)

Na,pusszcsi

2016. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Pff öregem, elég sok itt az olyan nő akinek nincs képzelő ereje. A kérdező azt kérdezte, mit tennénk/éreznénk a helyében. En bele képzeltem magam a helyébe, leírtam es lepontoztak. Nem azt írtam, h ez igy rendben van, egyetértek vele vagy hogy valamikor is sor kerülhetne ilyesmi az en életemben. Az ő helyében írtam amit írtam. Akinek ennyi empatiaja sincs, az ne válaszoljon ilyen kérdésre. Komolyan, nem azt kérdezte, hogy helyeslitek e vagy veletek megtörténhet e :-/ amugy meg, soha nem lehet tudni mi var rátok, mit hoz a sors....
2016. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
A gyereket en is sajnálom. :-/ nem azert mert nem lesz jo helye, de hazugságban fog nevelkedni es mégha nem is tudja meg sosem, akkor is erezni fogja h valamit eltitkoltak, valamiről nem szabad beszélni, van valami ami tabu es ami teher. Ez a kollektív tudatalatti, sok ilyet hordoz minden család, ki többet ki kevesebbet, kik nagyobb terheket, kik kisebbeket...ez pl egy elég nagy hazugság szerintem, olyan ami megpecsételtheti az életet, a szemelyiseget es nem csak neki de minden leszármazottjának.
2016. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!