Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a babám az ágyról....

Leesett a babám az ágyról. Lesz valami baja?

Figyelt kérdés

5 hónapos a lányom és tegnap este egy pillanatra nem figyeltem és leesett az ágyról. Azonnal felsírt utánna figyelgettem de nem látok rajta semmi változást. Esetleg valaki volt már ilyen helyzetben? Pár válasz megnyugtatna.

Lehetr mégis valami baja csak én nem veszem észre?


2017. jan. 28. 09:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ez tegnap este történt. Azóta nem vettem észre rajta semmilyen változás. Általában akkor nyűgös ha már éhes és álmos + jön felül a fogunk is. Enni nem nagyon akar de már ez kb 1 hete megy szóval nem az esés óta nem eszik normálisan hanem gondolom a foga miatt.
2017. jan. 28. 15:14
 12/13 A kérdező kommentje:

Tegnap délután elég nyűgös volt. Ezt úgy értem hogy felkelt játszott és utánna. Szerintem azért mert már álmos volt meg éhes is de azóta így megy. Játszunk és utánna jön a nyűgösség.


Félig láttam ahogy esett mert pont mikor esett akkor néztem vissza de már nem érkeztem elkapni. Úgy esett hogy fordult és pont hanyatt esett . 40 cm az ágy és szőnyegre érkezett. Szerntetek? A nyűgössség azt jelentené hogy valami baja van? Más tünet nincs. Se hányás se fáradtság hisz ugyanannyit alszik mint azelőtt. És nem is sápadt vagy bágyadt

2017. jan. 29. 08:41
 13/13 anonim ***** válasza:
Eltelt 24 ora. Ha gond lenne mar tudnad...
2017. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!