Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevallalnatok a 4. babat? Ha...

Bevallalnatok a 4. babat? Ha esetleg mar terhesek vagytok vele, megszakitanatok?

Figyelt kérdés
Harom gyermekunk van, 1 fiu 2 lany. 11, 10 és 5 evesek. Nemreg a ferjemmel egyutt voltunk, de egy ido utan gyanusak lettek nekem a tuneteim (amik a terhessegeimnel voltak). Ezert reggel 8.00 fele teszteltem, pozi lett. Meg nem vagyok benne biztos, mert tesztelek meg, hogy biztos legyek benne. A ferjemnek elmondtam persze, o azt mondta hogy ha mindketten akarjuk, akkor megtarthatjuk. De korantsem vagyok biztos abban, hogy mit akarok. Ennyi ev kihagyas utan persze hogy jo lenne babazni, de nem hiszem hogy meg kene tartanunk, elvetetni nincs szivem. A teszt is tevedhet, tudom. Egyebkent vedekeztunk. A teszt Clearblue.

2017. márc. 10. 10:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

8. vagyok. A válaszaidból erősen úgy tűnik, hogy már eldöntötted. Akkor mi a kérdés?


Amúgy az emberben rengeteg rejtett tartalék van, ami mobilizálásra vár. :)

2017. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég tárgyaltuk ki ezt a kérdést a barátnőmmel. Mind a ketten 3 gyermekes anyák vagyunk.

Ők megtartanák a babát, bár konkrétan nem tervezik, de már beszélgetnek róla egy ideje.

Mi nem tartanánk meg. Mind a 3 gyerek császárral született, kis korkülönbséggel. A 3. terhességem nagyon problémás volt. Úgy érezzük, hogy kerek a családunk, és szeretném a gyerekeimet egészségben, szeretetben felnevelni. Nem kockáztatnék még 1 terhességet.

2017. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Nézd, ha soknak érzed a 4 gyereket, ahogy írod, akkor érdemes lenne elköttetni magad és a férjed is, kiküszöbölve a hibaszázalékokat, és az esetleges kellemetlen meglepetéseket.


Akkor érdemes ezt az eljárást nem elvégezni, ha még beleférhet egy negyedik gyerek. Ha nem, akkor tervezni

kell, mert egy gyerek vállalásához édeskevés indok az, hogy elvetetni nincs szíved.


Döntsetek a jelenlegi terhességről a családotok érdekében, közös megegyezéssel. A jövőre nézve pedig szintén hozzatok döntést! Sok szerencsét!

2017. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Mindenesetre meg tesztelni fogok, biztos akarok lenni benne. Ha megis terhes volnek, akkor alaposabban atbeszeljuk a ferjemmel. Ha nem, akkor alapbol mindegy. Igazabol mindig is nagycsaladra vagytam, gyerekkent pont 4 gyereket kepzeltem, lehetseges hogy valora valik, de azon aggodom, hogy a betegeskedesem miatt egy ilyen picinek nem lennek jo anyukaja :(
2017. márc. 10. 11:15
 15/33 anonim ***** válasza:
55%
Ne gondolj már butaságokat Kérdező :) Miért lennél rossz anyukája? Ha szeretetben nevelitek, és megpróbáltok neki mindenféle jót megadni, akkor nem leszel rossz anyukája. Tudod, az én szerény véleményem az, hogy minden akarat kérdése. Ha akarod, megtudod csinálni. Ha nem akarod, akkor nehéz.
2017. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
11%

En biztos nem tartanam meg.

Nekunk egy fiunk van,4eves,es mi Nemetorszagban elunk.

Sto sem esett meg masodikrol sem,nemhogy negyedik?!:0. Elegge priblemas volt ez az egy is,es elegge nehezen viseltem,nem vallalnek meg egyet. Ferjem sem akar tobbet,mi igy teljesen jol megvagyunk.

2017. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
8%
Ne aggodj. Az angolok a 24.-hetig csinalnak abortuszt,es talan meg afolott is. Van meg eleg idod.:D
2017. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy téved a teszt, és mindegy, hogy 8:00-kor vagy 8:10-kor tesztelsz. Sőt, holnap reggel 7-kor is az lesz.

(Ha pozitív és nem vagy terhes, az elég nagy baj...)


Azt írod, jó lenne... és elvetetni nincs szíved. Akkor mi a kérdés? Én megtartanám.

2017. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 gyermekünk van, lenne 3. is, azaz a teszt szerint. Gabriel volt a teszt, 2x teszteltem vele, pozi volt. Azt hittem már, hogy terhes vagyok, de aztán nőgyógyászatra is elmentem, ott azt mondták, hogy ultrahangos vizsgálat után tudnak biztosat mondani. Elmentem UH-ra is, az ultrahangon egyértelműen látszott, hogy nem vagyok terhes. Tehát a teszt is tévedőképes.
2017. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Azon is filozok, hogy nemcsak hogy nem biztos hogy birnam, az is eszembe jutott, hogy ennyi idosen nem is mernek szulni. Egyebkent 38 eves vagyok. Nem vagyok olyan nagyon oreg, de a szulesbol lehet hogy kioregedtem. Lehetm hogy hulyesegeket beszelek neha, de amugy is olyan onkritizalo vagyok, ugy ertem magamat legtobbszor leszolom.
2017. márc. 10. 11:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!