Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevallalnatok a 4. babat? Ha...

Bevallalnatok a 4. babat? Ha esetleg mar terhesek vagytok vele, megszakitanatok?

Figyelt kérdés
Harom gyermekunk van, 1 fiu 2 lany. 11, 10 és 5 evesek. Nemreg a ferjemmel egyutt voltunk, de egy ido utan gyanusak lettek nekem a tuneteim (amik a terhessegeimnel voltak). Ezert reggel 8.00 fele teszteltem, pozi lett. Meg nem vagyok benne biztos, mert tesztelek meg, hogy biztos legyek benne. A ferjemnek elmondtam persze, o azt mondta hogy ha mindketten akarjuk, akkor megtarthatjuk. De korantsem vagyok biztos abban, hogy mit akarok. Ennyi ev kihagyas utan persze hogy jo lenne babazni, de nem hiszem hogy meg kene tartanunk, elvetetni nincs szivem. A teszt is tevedhet, tudom. Egyebkent vedekeztunk. A teszt Clearblue.

2017. márc. 10. 10:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
19%
Melyik országban éltek? Csak mert elmehetsz nőgyógyászatra is, hogy ott jobb és megbízhatóbb választ kapj.
2017. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. Angliaban elunk amugy :)
2017. márc. 10. 10:54
 3/33 anonim ***** válasza:

Fú ott sajnos nem túl hamar kezdenek el foglalkozni a terhes nőkkel. Nem biztos hogy foglalkoznának veled. :c

Mindenesetre tesztelj a hétvégén is, aztán biztosra mehetsz. Eddig csak a Clearblue-val teszteltél?

2017. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Terhessegi teszt, az csak a Clearblue. Egyebkent kalkulatorokat is nezegettem.
2017. márc. 10. 10:57
 5/33 anonim ***** válasza:

A 3.gyerek után, egy 4.már szerintem nem olyan nagy gond, főleg ha anyagilag nem okozna gondot, és úgy érzed, hogy van rá erőd, energiád.


A teszt ha pozitív akkor az általában nem téved.


Egyébként nekünk most született az első babánk nem olyan rég, anyagilag átlag felett vagyunk, azzal nincs is gond. De nem tudom, hogy tudnék bírni már 2 gyerekkel, nemhogy még többel. Maximum 2 gyerkőcöt szeretnénk, de még szó sem esett róla, hogy majd kellene neki kistesó.

2017. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Miért merül fel benned a kérdés? Anyagi okok, kicsi a ház, vagy úgy gondolod nem bírnál 4 gyerekkel?

Én szerintem megtartanám, nekem se lenne szívem elvetetni. 3 gyerek után tudod mit veszítesz vele.

2017. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
27%

Nekünk 1 van, még a 2. sem vállalnám. Ezért is védekezünk. NEm szeretnénk többet. ÍGy vagyunk boldogok.

De ti "nagy család" pártiak vagytok, mindketten arra hajlotok, hogy legyen, akkor nem értem miért vacillálsz.

Mi miatt gondolod, hogy nem kellene megtartanotok???

2017. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is 3 gyerekünk van, és én is sokszor gondolkoztam már ezen a kérdésen. Nem szeretnénk negyedik babát, de mi mindketten úgy vagyunk vele, hogy ha mégis megfoganna, akkor természetesen elfogadnánk. Nálunk, azaz sem nálam sem a férjemnél fel sem merülne hogy elvetessünk egy babát.

Szóval én megtartanám.

2017. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Anyagilag nem okozna gondot. Az eromben nem vagyok biztos, ugyanis eleg sokat betegeskedek az utobbi idoben. Verszegenyseg, nagyon agynak tudok esni sajnos, az immunrendszerem sem tokeletes mostansag, felek hogy nem lenne erom kihordani vagy megfeleloen nevelni a babat, mindent nem akarok a ferjemre zuditani.
2017. márc. 10. 11:03
 10/33 A kérdező kommentje:
Valaszkent szerintem nem birnek 4 gyerekkel.
2017. márc. 10. 11:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!